Úzkosť

misiak

nexus nie libido znizene nemam.
sukal by som nonstop.:D
aj ked na lieku je napisane ze kazdy 10 clovek sal tento priznak :D ai som kazdy deviaty :D
tu nejde o zapisovanie.tiez som robil presne to iste co ty.hladal na forach sposob ako sa s toho dostat.ked zalistujes na tomto fore dozadu asi rok tak zistis aky som bol posraty zo vsetkeho :)
nakoniec je asi najlepsi liecitel cas.ak chces vediet viac napis mi na mail.

nexus

mysiak...ako? preseknut..uz davno si chcem pisat dennik.. ale nenasiel som este silu..aby som mal vobec prehlad..
namiesto toho tu tukam...
ale to je asi jedine, co ma teraz bavi...
to by mi pomohlo... urcite...lebo uz aj pamat mi vynechava...
dni idu za bezsennymi nocami a ja uz neviem pomaly, ani ako sa volam...

a este som sa nedonutil ani spisat si..
co mam pozitivne v zivote , co negativna...
a tesit sa z toho co am a nie co nemam...
racionalita tu ide bokom...

este ku sportu sa viem donutit, je to lahsie, ako mysliet spravne...
mysliet je to najtazsie pre mna teraz
, namyslim tie chore myslienky, ze som uz "odpisany"....

a sauna je super, tu odporucam kazdemu proti stresu...

mysiak a AD ti neznizuje libido?
ja teraz ziadne nemam...

misiak

nexus nie.
branil som sa vsetkym liekom.
a nakoniec som pristal na AD.
viem presne o com hovoris a bludny kruh prejde len ho musis preseknut.

nexus

misiak...ja viem...vsetko sa odohrava v hlave..a ja dufam, ze mi uz konecne prepne a prestanem mysliet na problemy existujuce a hlavne neexistujuce...
najhorsie je, ze sa nad tym uz nezamyslam, ci je to realna hrozba.. proste je...
v tom clanku o strese je dobry vyraz..
MYKOT..

"Stres môže pokračovať, hoci vaše problémy pominú. Dôvodom je to, že stres sa sám podporuje v bludnom kruhu zahrňujúcom MYKOT"

zacinal si tiez benzakmi? pred AD

misiak

nexus vela stastia.clovek dokaze toho vela ked chce.ak to nebudes zvladat tak sa rozhodnes pre AD.
nemas co stratit mozes len ziskat.
tak ako my vsetci :)
GN

mimka_

no vies ja mam tetaniu ale ktovie ci to nie je pp niekde som citala ze je to to iste alebo su to dva choroby co mas naraz mne trpne kedy ako ruky,nohy,hlava to je asi najneprijemnejsie,uz som mal aj vsetko naraz a 2 krta som sa zobudila na strpnutyhrudnik akoby srdce to bola sila no asi tak.so spankom uz som aj celu noc nespala ale vacsinou tak okolo pol noci az jednej zaspim okolo druhej atak a potom spim do rana kedy ako

nexus

...neviem, ci mam pp, ale ked to na mna pride, som nervozny, beham hore dole..neobsedim, pripadne sa zacnem potit..chodia mi tie najhorsie myslienky po rozume...
busenie srdca mam malokedy, ale ked, tak teda...
xanax s prestavkami nieco vyse dvoch tyzdnov...a na spanie akysi calmaben, ale aj tak to prestava zaberat..

misiak

no nexus co je to dlhodobo?
cakas ze psycicka porucha je chripka?a prejde za tyzden?
nieje to tak.
a ci s AD alebo bez nich ti to bude chvilu trvat tj.dlhodobo :)