aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

ivcaP

Lenze vacsinou sa to ani takto neda, teda len tak nastupit uz ked bez skolsky rok a uz maju proste tie treningy urcene. Nemusi to byt vsade, za opytanie nic nedas ale byt vami tak tiez pockam

violoncistka

preco nie? ved do konca skolskeho roka je este dost casu. dovtedy sa toho moze dieta este vela naucit na kruzku

ivcaP

Podla mna uz moc nie, lebo aj tak sa tam uz tie deti medzi sebou teraz vsetky poznaju vies ako, maju za sebou nejake treningy uz a tak. My tiez teraz cakame na zaciatok noveho skolskeho roka aby sme mohli dat malu na plavanie a na kreslenie

stanienka

vacsinou su to nastastie prave tie deti, ktorym to aj ide. lebo vies ked ti nieco ide, dospeli ta za to chvalia, povzbudzuju ta tak im chces dokazat proste, ze vies to aj na tej sutazi a nieco vyhrat a samozrejme ide aj ten dobry pocit zo seba

silvusiq

Ale niektoré deti majú práve o toto záujem, že aby mohli chodiť na súťaže, majú radi aj to keď ich tam prídu rodičia podporiť

violoncistka

tak to , ze oni nerobia sutaze este u nich neznamena, ze oni nemozu na ziadne chodit vies ako. hlavne je aby to deti bavilo a uz potom, ze nejaku sutaz vyhraju to je podla mna taka ceresnicka, hlavne v tomto veku

Van-ness

Asi to je pravda, len by som proste nechcela aby sa dieta kvoli niecomu takemu stresovalo, je to zbytocne, staci, ze musia chodit do skoly

silvusiq

Vieš čo chodia na súťaže tí čo akože im to ide a sú najlepší z tej skupiny, hlavne akože potom aj tí starší. Viem, že oni pred tým keď ešte neboli v ba tak robili normálne ako three pools tiež preteky ale teraz ešte nerobili pokiaľ viem, lebo veď sú ešte takí noví ešte