aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

vanes11

toto už je staršia téma, zakladateľka už má problem vyriešený, treba si prečítať tie staršie príspevky :)

Glasnst1

Myslím, že by ste nemala rozmýšľať nad tým ktorý šport , Váš syn je ešte veľmi malý na to aby sa venoval konkrétnemu športu / 5 rokov je ešte dosť málo / skôr by som sa zameral na to aby sa venoval športu všeobecne napr. s loptami a znova je úplne jedno či fotbal basket a ine hlavne, že sa pritom bude baviť, skúste napriklad dať švihadlo na trávu aby po ňom prešiel , prebehol a zistíte aku má motoriku a pod, skúste bicykel, možností je veľa je iba na Vás mate čas kludne začať keď pôjde do školy, ak máte záujem môžem Vám poradiť, trénoval som cca 15 rokov hádzanú dievčatá.

olivara

hej to suhlasim, da sa tak vyhnut dost problemom. ale mozno teraz ked sa to zacne postupne uvolnovat tak by aspon v lete mohli deti chodit na taketo aktivity nie?

matila

presne pre toto je lepsie ked sa taketo veci platia mesacne, nikdy nevies co sa moze stat. moze byt aj nejaky uraz, teda nechcem privolavat certa ale proste vzdy je riziko a potom sa to tazko riesit. nebudu vam vracat peniaze? aspon nejaku polovicu?

majuskad

ste niekto v takej situacii, ze ste mali kruzok zaplateny pre dieta na pol roka a teraz tam vlastne nemoze chodti? ako to riesite?

olivara

nepojdu vraj deti uz vobec do skoly tento skolsky rok tak som zvedava ako to vybavia s maturitami a a prijmackami, to este budu mat zaujimave aj ucitelia aj deti

citruska

vies co my sme to zobrali prakticky a dali sme deti tam kde mali kamaratov, na plavanie chodia do Three pools a na kreslenie chodia normalne do skoly, tak su aj s kamosmi zo skoly aj s inymi, ktorych pozname z okolia kde byvame :)