aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

silvusiq

Podľa mňa je to normálne keď má dieťa viac krúžkov aj keď je ešte menšie, veď musí nejako zistiť čo ho baví najviac. Moje krstniatko teraz chodí aj na kreslenie do zušky, aj na balet do takej súkromnej akadémie a ešte aj pláva v three pools a zatiaľ ju všetko baví rovnako. Uvidíme ako to bude ďalej ale v pohode to stíha a to chodí do druhého ročníka už, teda na základnej škole aby sme sa správne chápali. To plávanie napríklad máva dvakrát do týždňa a tam chodí strašne rada, ešte ich aj nejaká mladá baba trénuje a s tou že si hrozne rozumie

emminar

Hlavne ale kazde dieta je ine, niektore proste potrebuje byt vytazene 24/7 lebo ma vela energie a ked sa nudi tak vymysla hluposti

Colorka

to je dobre len niekedy to deti vidia az ked su starsie, ze to na nieco bolo. ale tiez nie som zastancom toho aby boli deti tak maximalne vytazene, ze kazdy den nieco, musi to byt nejako zdravo rozdelene

lukco85

MNA DALI ASI V PIATICH ROKOCH NA FUTBAL, KED SOM MAL 8 TAK SA K TOMU PRIDALO ESTE AJ PLAVANIE A AJ SVOJE DETI CHCEM TAKTO VIEST. ASPON SOM NEMAL CAS NA HLUPOSTI A POMOHLO MI TO VO VELA VECIACH

stanienka

u nas sa to robi napriklad tak, ze sa daju tie treningy potom napriklad nahradit ale tiez zalezi od toho kolko ich vynecha. vsade to ale robia inak

sunnyball13

...deti do 7 rokov nepotrebujú nejako zásadne chodiť na nejaký špecifický šport....lepšie je rozvíjať sa všeobecne..hrať všetko čo sa dá a skúšať...ako sa niekedy hrávalo na ulici.....bohužiaľ to už vymizlo....väčšina športov ktoré sa robia od 5r je biznis-.....do 7 r----sa v tom športe zlepší trochu....ale nemá to nejaký efekt na všeobecný rozvoj...teda neodporúčam...