aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

citruska

ale napriklad u nas na kruzkoch je to tak,ze sa tiez plati na mesiac a teraz vlastne ked je to pozastavene tak sa nemusi platit takze sa usetria tie peniazky to je super. podla mna je to lepsie ako ked sa to plati napriklad pol rocne alebo rocne

janilka

mate asi pravdu. ach skoda, ze sa teraz neda ani nic take ako byva cez prazdniny ten denny tabor. je to tazke s tymi detmi doma

romcok

Treba len vydrzat ludia, co chvila to isto bude ok. Nase deti tiez furt vytahuju plavky zo suflika kedy pojdu na plavanie, vytahuju lopty, no uz sme museli povolit aj hranie s loptou doma, lebo to bolo neznesitelne fakt

citruska

ja dufam, ze to zvladneme co najskor a budeme sa moct normalne vratit do roboty, do skoly a k takymto veciam. ale svet uz potreboval taketo spomalenie

olivara

podla vsetkeho minimalne kym zase nezacnu chodit do skoly a to nebude ani buduci mesiac asi, mozno niekedy koncom maja, v juni tazko ale povedat ako to budu potom riesit kedze deti nebudu mat pomaly ziadne znamky

romcok

No uz to inak proste nejde treba len vydrzat, aj nasim deckam vsetky kruzky zrusili teraz ani ja nemozem chodit cvicit

ivcaP

Aspon s deti budu potom viac tesit na kruzky ked teraz musia byt doma nie? Aspon ja si to tak myslim, dufam ale, ze sa to co najskor zlepsi aby aj sutaze mohli byt znova a tak

silvusiq

Teraz isto nie, vieš ako teraz nie je ani škola, ani žiadne krúžky ani nič. Dúfam, že sa to čochvíľa zmení