aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

olejina

myslim, ze ked to detom dobre podane a vysvetlene tak to pre nich nie je stres. netreba aby to brali tak, ze musia sutazit a vyhrat a podobne. proste nech to beru ako zabavu vies :)

alicka87

Aha no mne ide hlavne o to, že v lete chodievame skoro na tri týždne zakaždým do francúzska za našou rodinou a vtedy by sa mi to neoplatilo platiť vieš, len preto sa pýtam

silvusiq

Tak dá sa s nimi vždy nejako dohodnúť vieš :) Len akože aby na to bol podľa mňa nejaký dôvod nie len preto, že si proste chcete oddýchnuť alebo čo vieš ako. Lebo ani pre to dieťa to nie je moc dobré keď to takto na dlhú dobu vynecháva, bez nejakého dôvodu

emminar

Teraz je to uz tak, ze sa chodi plavat aj s malymi babatkami vies ako. Ale ako kruzok je to podla mna vhodne az ked zacne dieta chodit do skoly

matila

od akeho veku by ste odporucili napriklad to plavanie? aby napriklad potom dieta mohlo chodit aj na sutaze. lebo napriklad o gymnastike sa hovori, ze by dieta malo zacat este v skolke