aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

stanienka

ale plavat isto mozu aj mensie deticky :) ved plavaju aj babatka takze asi sa treba len pytat tak chcete dat dieta na plavanie, kde ho vezmu, ake tam maju podmienky a moznosti, a tak

silvusiq

Kde? Ja som čo som spomínal three pools v bratislave tak sa to platí raz mesačne. Väčšine rodičov to vyhovuje viac takto ako pol ročne, vieš keď si to môžu rozdeliť na viacero splátok a keď napríklad dieťa prestane chodiť kvôli zdravotným problémom alebo v lete a tak, tak je to vybavené, proste sa za ten mesiac nezaplatí

matila

u nas co chodia plavat tak ti mavaju treningy aj 3 - 4 krat do tyzdna, to mi uz pride dost na take male deti. ale neviem ako casto hentam mavaju

Van-ness

Niekde sa to da. Podla mna za spytanie nic nedate :) Najhorsie co vam mozu povedat, ze mate pockat do zaciatku skolskeho roka a aspon sa mozete uz skor zapisat