aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

Van-ness

To poznam, tiez tak kamoskin syn reku bude chodit na nejaky sport a skoro stale sedel to ho nebavilo tak ho zapisali na sach :) By si si myslela ze to je nuda a veru riadne ho to bavilo :)

sonicka_s

v škole ma gymnastiku a ked je doma, tak podvečer chodime na cca hodinku vonku a bicyklujeme sa, protož emá novy rascal bicykel a ja sa kolobežkujem

sonicka_s

kolobežkovanie, bicyklovanie je idealny šport pre takto male deti. Len to treb a podat ako zabavu a nie ako šport.

ketlenka

co si ja pamatam ako dieta, od rana do vecera vonku ani ist domov sa nam nechcelo :D ach to boli casy a teraz? clovek aby stale detom nieco vymyslal pomaly, lebo je taka doma aka je by som povedala.