aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

Van-ness

To poznam, tiez tak kamoskin syn reku bude chodit na nejaky sport a skoro stale sedel to ho nebavilo tak ho zapisali na sach :) By si si myslela ze to je nuda a veru riadne ho to bavilo :)

sonicka_s

v škole ma gymnastiku a ked je doma, tak podvečer chodime na cca hodinku vonku a bicyklujeme sa, protož emá novy rascal bicykel a ja sa kolobežkujem

sonicka_s

kolobežkovanie, bicyklovanie je idealny šport pre takto male deti. Len to treb a podat ako zabavu a nie ako šport.

ketlenka

co si ja pamatam ako dieta, od rana do vecera vonku ani ist domov sa nam nechcelo :D ach to boli casy a teraz? clovek aby stale detom nieco vymyslal pomaly, lebo je taka doma aka je by som povedala.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.