aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

silvusiq

Teraz isto nie, vieš ako teraz nie je ani škola, ani žiadne krúžky ani nič. Dúfam, že sa to čochvíľa zmení

stanienka

ale plavat isto mozu aj mensie deticky :) ved plavaju aj babatka takze asi sa treba len pytat tak chcete dat dieta na plavanie, kde ho vezmu, ake tam maju podmienky a moznosti, a tak

silvusiq

Kde? Ja som čo som spomínal three pools v bratislave tak sa to platí raz mesačne. Väčšine rodičov to vyhovuje viac takto ako pol ročne, vieš keď si to môžu rozdeliť na viacero splátok a keď napríklad dieťa prestane chodiť kvôli zdravotným problémom alebo v lete a tak, tak je to vybavené, proste sa za ten mesiac nezaplatí

matila

u nas co chodia plavat tak ti mavaju treningy aj 3 - 4 krat do tyzdna, to mi uz pride dost na take male deti. ale neviem ako casto hentam mavaju