aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

matila

vies co tak radsej nenutit do toho dieta ak same nechce, aj tak je to teraz tak, ze nikto nevie kedy budu zase kruzky riesit. alebo sa chodte mozno potom skusit pozriet do toho three pools na trening ked to bude zase mozne :) mozno treba zacat tako zlahka aby sa dieta hned nezlaklo

JurajK

U nas v rodine sa velmi presadil z letnych sportov hlavne tenis a futbal. Na tenis sme kupili tenisovu raketu na www.topski.cz , okrem toho nic dalsie nebolo treba kupit, uz iba samozrejme platit treningy :) Futbal si hraju s kamaratmi. Tiez dost zivy chlapec. :)

sihkira

odporucili by ste plavanie aj pre dieta, ktore nie je uplne tak dobre v sporte? je to vhodne? chceli by sme aby sa aspon trochu hybala tak hladame nejaku dobru alternativu

vanes11

jasné, ja to chápem, že nie každý si to môže dovoliť platiť, hlavne asi keď majú v rodine viac detí ale tak keď sa dá prečo nie. ale to je každého vec samozrejme