aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

Guga13

U nás v plavárni sú skupiny na plávanie pre deti od 4 rokov. Ja som chodila ešte keď som chodila do škôlky.

Gaspura

Fúha tak toto ti ja neviem úplne presne povedať, tam sa prakticky trénuje celý týždeň, len neviem, že do akej skupinky by ju zaradili tento rok vieš.Lebo tam je v každej skupinke iba pár detí aby sa im mohli dostatočne venovať a zároveň ich aj ustriehnuť. Myslím ale, že keby ste tam šli tak by sa s nimi na tom dalo dohodnúť :)

llnzzda

prosím ťa a ktoré dni sa to trénuje? lebo my sme našu sáru chceli tiež dať na plávanie ale chcela ísť v škole na angličtinu s kamarátkou tak sme ju dali tam a to majú tiež dvakrát do týždňa. ak by sa im to nekrylo tak by sme ju tiež zapísali ak sa ešte bude dať :)

Gaspura

No tuto v tom Three pools to funguje tak, že sa to platí na mesačnej báze, platíme tam 65 eur a tréning majú dvakrát do týždňa :) Teraz plávajú v bazené Fakulty elektrotechniky a informatiky ale minule tréner spomínal, že riešia aj ďalší bazén :) Časom vraj možno budú bývať tréningy aj častejšie, teda ak to chalanom pôjde a záleží tam aj od veku detí :) Dúfam, že som na nič nezabudla

Guga13

Plávanie, ktoré je ako krúžok na plavárni stojí na 1 príležitosť 1 euro. Učiteľovi sa vopred zaplatí 20 eúr, a potom podľa dochádzky píše čiarky. Keď nepríde, tak nepríde, nevadí, vtedy za to neplatí a ďalšie euro sa mu odráta až keď príde. Niektorí chodia každý deň, väčšina zhruba 3 krát do týždňa, ale keď prídu len raz za týždeň, a inak už zo začiatku plávali lepšie ako ostatní, nič sa nedeje, a keď sú nešikovnejší, tak sa im dávajú individuálne úlohy, a nikto sa nad tým nejak nepozastavuje. Môj kamarát chodí plávať každý deň, ale ten aj na súťaže chodí, a kamarátka chodieva dvakrát do týždňa, a keď bola chorá, dva týždne nešla.

kubita

kolko sa plati za tekto plavania napriklad hentam ked to nie je ako skolsky kruzok? a ako casto tam chodievaju? co sa stane ked je napriklad dieta chore a nemoze tam prist?

pettroneta

moji synovia mali plaváreň aj priamo v škole. Ale treba sa opýtať na miestnej plavárni, potelefonovať, vyhľadať kontakty, ako sa to rieši u Vás, lebo všade je to iné.

simuira56

kde sa to plava? lebo to pozeram, ze teda maju viacero bazenov, tak vies aby to nemal este cez cele mesto, ked bude musiet ist sam ked ho nebudeme moc odviest. este ho nechcem nechavat chodit na prestupy autobusmi