aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

petroanneta

independent, ak si si nevšimol/nevšimla, téma 3. septembra znova ožila podobnou otázkou od simuiry a reaguje sa na to.
:-))

indepententmiss

krista!! téma je stará 7 rokov!!!! admini by to mali riešiť a stare temy mazať! ten chalanisko ma už 10 rokov... ktovie čomu a či sa ešte niečomu venuje...

Colorka

co ho bavi? treba sa ho spytat. tiez treba premyslat nad tym kolko penazi ste ochotni do toho investovat. vies ked si vyberie nejaky hokej tak to mas velmi financne narocne, kupovat vystroj, platit treningy atd. vies ked si vyberie napriklad plavanie tak to je v pohode lebo tam co? zaplatis trening, kupis plavky, ciapku a hotovo. na zaciatku ani nepotrebujes mat vsetko znackove, to nie je taka velka investicia. tam sa nemusis bat, ze ked ho to prestane po dvoch mesiacoch bavit by ste prisli o nejake strasne peniaze. tak treba podla mna hladat nieco take kde nie je ta prva investicia neviem kolko stoviek eur

agava

Prečo sa jeho nespýtate? Podľa mňa 7 rokov je už dostatočný vek na to aby si sám povedal čo ho baví alebo čo sa mu páči. V Bratislave si myslím, že máte možnosť fakt dosť :)

petronnneta

simuira: veď počkajte chvíľku, aké športové možnosti Vám ponúknu zo školy a nech si povie chlapec, čo by chcel.

simuira56

ahojte, chcem sa spytat aky sport by ste odporucili pre 7 rocneho chlapca, ktory potrebuje niekde vybit energiu. najlepsie nieco kde maju treningy aj viackrat do tyzdna. doteraz sme to nejako zvladali doma, chodili sme na prechadzky, na kolobezku, na korcule ale pride mi, ze uz to nestaci a potrebuje nejaky svoj rezim. ozaj a sme z bratislavy dakujem :)

robin098

Ak máte záhradu, spravte mu tam menšie domáce ihrisko, kde ho budete mat pod dohladom a može tam vybyt energiu. Super je napríklad trampolína. Pozrite na garden-life.sk, tam majú takéto veci v dobrej kvalite a majú super výber presne pre deti na záhradu