aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

Gaspura

Ak myslíš, koľko stojí to plávanie čo som spomínala to stojí 65 eur na mesiac :) A ak ti mám odpovedať na tie bazeény tak to neviem ako to budú potom rozdeľovať ale veď to rieš už potom keď to budú reálne rozdeľovať :)

simuira56

aha a podla coho sa potom rozhodne, ze kde budu plavat? lebo hentam by nam to celkom vyhovovalo lebo to je blizko mojej prace tak to by ku mne po treningu aspon mohol prebehnut sam ked by som bola v praci dlhsie. to sa mi niekedy stava, uz si hovorim, ze by pri dietati by bolo dobre mat pracu od do ale zase mat taky flexibilny pracovny cas velmi pomaha

isabellawampire

To je pravda, nevravím, že by to bolo niečo zlé alebo tak. Len aby to bolo presne také vyvážené aby to dieťa malo čas aj na niečo iné, chodiť von a tak :)

Gaspura

Veď toto, akurát som ti to chcela písať, že chodiť tam keď ešte nevieš ako majú tréning sa ti moc neoplatí, lebo ich tam nemusíš zastihnúť keďže plávajú vo viacerých bazénoch v BA. Ja ti ale pridám link na stránku kde sú kontakty, tam máš aj mail aj číslo tak už použi to čo uznáš za vhodné threepools.sk :) A je to na každom rodičovi si myslím. Tie tréningy na sú na začiatku dvakrát do týždňa takže si myslím, že ostatné dni má to dieťa čas aj na iné formy vyžitia, môže ísť von keď je na to počasie ale mať aj iné krúžky poprípade, to už potom záleží od toho koľko má to dieťa energie a čo zvláda, koľko času potrebuje na domáce úlohy a podobne :)

OndroK

Ahoj, odporucam pravidelne plavanie. Najlepsie aspon 1x alebo 2x do tyzdna. V zime podla moznosti mozes prikombinovat aj zimne sporty, mam na mysli hlavne lyze (daju sa prenajat napr. na www.lyzovacka.eu). Lyzovanie je velmi dobry sport, viem to z vlastnych skusenosti. V lete este mozes skusit napr. tenis.

isabellawampire

Myslíte, že to je pre také menšie deti vhodné? Nemali by radšej byť niekde vonku a tam sa hýbať?

llnzzda

aha super ďakujem za odpoveď a ako sa môžem s nimi skontaktovať? keď neviem ako majú tie tréningy tak tam asi behať budem zbytočne. mám tam zavolať alebo tak? a kto prosím ťa kto je tam zodpovedný? taký hlavný?