aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

olivka1987

Hej no ja som si už zisťovala čo by nás to stálo aj niekde inde a teda musím povedať, že to nie je tak veľa, inde to majú fakt drahšie takže asi nebudem ani špekulovať s niečím iným

Gaspura

Podľa mňa to zase tak veľa nie je, keď si zoberieš a porovnáš iné krúžky ako hokej a podobne,kde aj výstroj niečo stojí tak toto máš podľa mňa ešte lacný krúžok :) Ale tak každý má iné finančné možnosti to je jasné, mne osobne to príde jednoducho okay. Pozri si ich stránku tam máš kontakty

olivka1987

Aha no aspoň, že tak a dá sa dohodnúť, že ktoré dni? Ale mne to príde stále nejako veľa. Ak to je teda mesačne. Správne sa sme sa pochopili?

Gaspura

Trénujú dvakrát do týždňa :) Potom ako sú postupne starší tak majú tréningy častejšie ale to nemusíte teraz riešiť vôbec, to sa všetko doohodne potom. Tak keď má 6 rokov to už kľudne môže ísť :)

Emmma

A nemá nejakú poruchu? Ako nemyslím to zle ale nejakú poruchu sústredenia alebo tak? Podľa mňa sa len musí tam naučiť disciplíne to potom bude na každom športe a asi nič pokojnejšie nevydrží robiť.

siruma

teraz má 6 rokov ale v decembri bude mať 7, zle nám vychádzajú roky totižto. prečo? je to nejako vekovo obmedzené?

siruma

je to už aj pre prváčikov? lebo my máme doma prváčku a akurát minule som sa jej pýtala či by nechcela chodiť na plávanie alebo napríklad na volejbal keď si nevybrala žiadny v škole