aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

gogora

Ja by som tiez chcela dat nasu Nelku na nejaky sport ale bojim sa, ze potom zacne zanedbavat skolu, ze na to nebudeme mat tolko casu a bude prilis unavena :/

Colorka

pretekaju len oni este zatial takto v tych bazenoch neorganizovali preteky vies :) ved aj ked si pozries tu ich stranku tak tam mas vypisanych aj tych co chodia pretekat, co maju teraz takych najlepsich takze sutazi sa zucastnuju :) ale to nie je uplne najpodstatnejsie podla mna pre tie deti takto na zaciatku

Charles Bukowski

Taky, ktorý ho baví a nie taký, ktorý by bavil len rodicovy, ktorí si skrz dieťa chcú prežiť vlastné sny.

mon12ika

Tiež som začínala s plávaním ako dieťa a plávala som až do puberty a som za to hrozne vďačná, dalo mi to veľa do života. Takže chcem aby aj moje deti plávali. Staršia dcéra už aj je v takom veku, že by mal začať

Colorka

uz som to pred tym tiez pisala, ze to plavanie je take vdacne, tam treba iba zaplatit trening a mat plavky, uz ked su potom nejake sutaze tak to su ine veci ale takto na zaciatok aby si mohol skusit si myslim, ze to fajn a zvladnutelene financne. inak som nasla taketo video www.youtube.com, ten plavecky klub co ste tu spominali tak robili uz davnejsie nejake preteky a rozprava tam vlastne ten trener keby to mozno nejaku mamicku este zaujimalo :) dufam teda, ze to niekomu pomoze. inak som bola prekvapena kolko deti tam bolo, nevedela som, ze plavanie je u nas take popularne :)

Gaspura

V tomto máš to plávanie ideálne asi, kúpiš iba plavky, predpokladám, že aj tak ich už doma máte a akurát zaplatiť tréningy

violoncistka

asi to tak bude najlepsie :) hlavne aby to dieta nakoniec chytilo aj ked nebude chciet mozno na zaciatku a bude mat z toho strach

simuira56

treba mozno vyberat teda aj take sporty aby ste do toho nemuseli tolko investovat. ze zaplatite tak maximalne tie treningy a nejake zakladne veci k tomu