aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

isabellawampire

Každý má na to svoj názor. Ja si myslím, že to nemusí byť pre dieťa zlé. Možno si tak potom skôr zvykne aj na to, že chodí do školy a tak. Lebo sa bude mať kde vyventilovať

Colorka

ja to mozem odporucit. aspon to vyskusajte. ved treningy sa vacsinou platia tak na mesiac ako aj v tom three pools co som ja spominala. tak uvidite ako vam to pojde ten mesiac napriklad a podla toho sa rozhodnete. podla mna proste treba vsetko skusit ;)

emminar

Preco nie? Ved praveze je to podla mna lepsie ked si hned na to zvykaju, ze proste maju raz za tyzden alebo dvakrat este nejaku inu aktivitu. Pokial to nie je kazdy den a aeste aj cez vikend tak preco nie

lalinka12

ja by som asi nedávala dieťa na krúžok keď je prvý rok v škole, už to je preňho dosť ťažké podľa mňa :/

isabellawampire

Ak to teda zatiaľ v pohode zvláda ako ty píšeš tak by ste to podľa mňa mohli aspoň skúsiť :) Na mesiac alebo na dva a uvidíš ako vám to pôjde

gogora

Praveze nema vobec teraz nejake probelmy, skolu zvlada dobre ale neviem ako to bude fungovat ked do toho pridame este nieco :/

silvusiq

My sme práve chceli vidieť, že ako bude náš drobec zvládať školu teraz prvého pol roka ale vyzerá to, že to ide v pohode zatiaľ takže by sme ho chceli tiež dať na nejaký šport po polročnom vysvedčení. Zatiaľ tak možno dvakrát do týždňa aby si zvykol

Colorka

ale to nemozes vediet ci to tak bude ak ste to este nevyskusali :) mozno jej to praveze doda viac energie ked sa bude hybat trosku ;)