Prejavy cukrovky

Príspevok v téme: Prejavy cukrovky
tinusska

na fore som citala, ze staly smad moze byt prejavom cukrovky? je to pravda? prosim vas... teraz mam velky strach, bo otcova mama bola silna cukrovkarka, a tak sa bojim, ze je moznost, ze som to schytala.. mozno je to plany poplach, ale bojim sa... najhorsie je, ze som odcestovana, takze kym sa dostanem k lekarke, potrva to... dakujem vam uz teraz moc

zimba

@sisahubertova - tak je to proste so všetkým, to si zapamätaj! To máš napríklad ako s cvičením, keď pravidelne cvičíš, tak to je na tebe aj vidno a keď nie, tak proste nechudneš a stále si rovnaká. Takže tak..No som rada, že sa dobre cítiš;-) Nech to tak aj dlhooo ostane!

sisahubertova

zimba zisťujem veru, mala si pravdu, že pravidelným užívaním sú výsledky o veľa lepšie ako keď to človek fláka. cítim sa veľmi dobre:-)

dia58dia

Ano Dana, mas pravdu. Az potom som si to vsimla, ze som sa pomylila. Chcela som ti pridat inu fotku, kedze tato je stara ale uz mi to neslo vymazat:-/:-/ Taketo balenie bolo este v roku 2016, vtedy som ho tiez dostala na Vianoce a tento rok som dostala to ich nove s tym vacsim balenim. Prepac, nechcela som ta pomylit:-/ No je to dost mozne, lebo oni ho vacsinou mavaju iba tak do konca januara

Danaanna

Dia ale si sa asi pomylila, ved na tom baleni je napisane, ze su tam len 30tbl balenie. No to sa sem tam stava aj mne, ze zle nieco napisem niekedy. Pozerala som si aj tak iba cisto tie vitaminy pre diabetikov. Tu mast zatial kupovat nebudem a celkovo ani ten diabox uz nemali v lekarni, v ktorej som sa bola pytat. A dakujem aj tebe za spravu a za fotku;-):-)

dia58dia

Dana a este lepsie sa ti podari usetrit, ked si zakupis diabox. V tom mas 90tbl tie vitaminy a plus este aj krem na nohy a zapisnik. Ja som to dostala na vianoce, kedze moj jezisko vie, co ma potesi a co pouzivam:-):-)

miulincha

-danaanna to máš pravdu, že sa ti tieto viacej oplatia..áno, v lekárniach ich majú alebo aj cez e-lekáreň si ich môžeš objednať...