Prejavy cukrovky

Príspevok v téme: Prejavy cukrovky
tinusska

na fore som citala, ze staly smad moze byt prejavom cukrovky? je to pravda? prosim vas... teraz mam velky strach, bo otcova mama bola silna cukrovkarka, a tak sa bojim, ze je moznost, ze som to schytala.. mozno je to plany poplach, ale bojim sa... najhorsie je, ze som odcestovana, takze kym sa dostanem k lekarke, potrva to... dakujem vam uz teraz moc

Danaanna

Dakujem ti velmi pekne miulincha za odpoved. Prekvapila ma ta informacia, ze ich mozu uzivat aj zdravy ludia. Citala som si na tej stranke, ze jedna tabletka obsahuje vsetky vitaminy. To sa mi fakt oplati kupit toto a nie kazdy vitamin zvlast. Aj usetrim. Predavaju ich v lekarniach, ze?

miulincha

-danaanna sú to tabletky, ktorých obsah sa skladá zo všetkých potrebných vitamínov, ktoré telo potrebuje..tieto tabletky môžu užívať aj ľudia, ktorý netrpia diabetesov..na stránke diabetik .sk si môžeš prečítať, ktoré všetky vitamíny sa nachádzajú v týchto tabletkách..tam je všetko o týchto tabletkách napísané..

pseudoDr

smäd je aj prejavom toho teda hlavne toho, že nedodržuješ pitný režim... a ked za celý den vypiješ deci vody, tak po celom dni je telo dehydratované tak, že si začne pýtať a potom večer aj ked vypiješ 2 litre vody furt je málo...
odpusti si konšpiračné teorie,.. pokial chodíš k Dr. na preventívky, súčasťou je aj odber krvi a tam je aj hladina glukozy v krvi a norma je 3.3 - 6.6.

Danaanna

Uz som na viacerych strankach videla, ze sa dost odporuca pit tie vitaminy pre diabetikov. No nikdy som nemala cas zistit, co to za tabletky je. Vysvetlite mi to niekto, prosim?

miulincha

-sisahubertova nemáš vôbec za čo!..rada som ti poradila a dúfam, že ti budú vitamíny pasovať a že sa budeš lepšie cítiť!..tak isto ti chcem popriať príjemné sviatky, keďže sem už asi nebudem mať čas prísť:-):-)..oddýchni si v kruhu najbližších:-)

zimba

@sisahubertova - Hej, presne tak, ako si napísala. Preto hovorím, že je to výhodne balenie a máš ako keby zadarmo krémik, lebo tá cena je fakt nízka! Tá mastička je veľmi dobrá, neoľutuješ. Používam ju!

sisahubertova

zimba všimla som si to až potom, keď si mi to napísala. je to ale super akcia, lebo veď len normálne čisto 90tbl balenie vitamínov stojí cca toľko. ďakujem, že si mi to napísala. ušetrím aspoň a budem mať k tomu aj masť. síce neviem aká bude ale za vyskúšanie to stojí. :-)
miulincha áno, to máš pravdu, že aj tie by sa mali dlhodobo užívať. ďakujem aj tebe za rady! ;-)

miulincha

-sisahubertova ona ich užíva už nejaký rok...je dobré, keď sa užívajú dlhodobo..veď si to zober tak, ako keby to boli len klasické vitamíny v podobe tabletky..aj tie sa môžu dlhodobo užívať, no nie?
-lorry22 vôbec nemusíš ďakovať..rada som poradila..a super ti poradila lekárnička:-)..aspoň si ušetrila korúnky:-):-)