Prejavy cukrovky

Príspevok v téme: Prejavy cukrovky
tinusska

na fore som citala, ze staly smad moze byt prejavom cukrovky? je to pravda? prosim vas... teraz mam velky strach, bo otcova mama bola silna cukrovkarka, a tak sa bojim, ze je moznost, ze som to schytala.. mozno je to plany poplach, ale bojim sa... najhorsie je, ze som odcestovana, takze kym sa dostanem k lekarke, potrva to... dakujem vam uz teraz moc

diabeticka012

Baby ahojte ja som po preventivke cerstvo diagnostikovana diabeticka prosim vas co si varite? Chodim do prace kde nemame jedalen kazdy si nosi svoj obed lenze ked mam diabetes vobec teraz neviem co si varit :-( poradte prosim nejake recepty vase alebo nejaku stranku z netu vdaka

lorry22

@airkia budem sa snažiť aby som sa s tým čím skôr zmierila, lebo ma to dosť zasiahlo:-/ Sestra je sestra a ešte mám s ňou tak skvelý vzťah! No ja som o nich ešte ani nepočula. Čo je to za vitamíny? @miulincha môžeš mi napísať, keď máš s nimi skúsenosti? Vďaka

miulincha

-žiadnu chorobu si nemôžeš dovoliť zanedbávať!..a musíš robiť všetko pre to aby si ju stabilizovala a aby sa ti nezhoršovala...tak ako aj ja!...tie vitamíny, ktoré sú tu spomenuté užívam a pomáhajú...

airkia

Lorry nemôžeš to brať tak tragicky. Sú aj horšie choroby ako cukrovka. Nehovorím, že ju treba zanedbávať ale zase takto jej nepomôžeš, že budeš zúfať. No čítala som na internete, že vychvaľovali nejaké vitamíny pre diabetikov. Tak som chcela vedieť, či majú ľudia aj nejaké skúsenosti

going

v prípadoch choroby cukrovky, ktorú som u klientov vyliečil bola vo všetkých prípadoch spustená emóciou a potom tá SPUSTILA samoničiaci chemický proces v organizme - CUKROVKU!
Alebo TO BOLA V HLAVE nespracovaná, neprijatá negatívna emócia/prežitá situácia.

lorry22

@airkia hneď na začiatok ti chcem napísať, že ja nemám cukrovku ale moja sestra áno. Dosť trpím aj za ňu:-( Vidím, že ona je silná ale mňa to vo vnútri neskutočne žerie:( Ona čo viem, tak tiež berie len lieky a pichá si inzulín. Neviem, či nejaké doplnky pomôžu pri takomto ochorení:-/

airkia

Napísať do tejto témy som sa rozhodla preto, lebo samá trpím cukrovkou a možno by som niekomu vedela poradiť. No naopak by som bola rada, keby aj mne ľudia s tým istým ochorením poradili. Rada by som vedela, či užívate okrem liekov aj nejaké výživové doplnky? Ak áno, pomáhajú Vám?

Gima

Prvotné príznaky

Príznaky cukrovky (diabetes mellitus) môžu byť rôzne a pri vzniku ochorenia nemusia byť rozvinuté všetky naraz. K základným príznakom cukrovky patrí únava (únavový syndróm) spojená s chudnutím, ďalej časté močenie a smäd.

kikina...

ja ked som minule bola u mojej doktorky, predo mnou tam cakal jeden chalan, som myslela, ze je novozisteny, ale sestricka mi povedala, ze ma alergiu na inzulin, ale viac k tomu neviem