Prejavy cukrovky

Príspevok v téme: Prejavy cukrovky
tinusska

na fore som citala, ze staly smad moze byt prejavom cukrovky? je to pravda? prosim vas... teraz mam velky strach, bo otcova mama bola silna cukrovkarka, a tak sa bojim, ze je moznost, ze som to schytala.. mozno je to plany poplach, ale bojim sa... najhorsie je, ze som odcestovana, takze kym sa dostanem k lekarke, potrva to... dakujem vam uz teraz moc

tereza1978

to nie je problem ze si odcestovana.ved lekari su vsade.tak nejakeho vyhladaj a zbytocne sa netrap.alebo sa popytaj v lekarni.existuju aj testy na cukor.napriklad pomocou papierikov v moci a v zahranici je mozno i nieco co si moze laik urobit sam aj z kvapky krvi.ale nemusi to byt cukrovka.mne sa casto stava ze ked som hladna pride mi spatne tak ako keby som mala nedostatok cukru v krvi.pri lekarskych testoch mam cukor vzdy v poriadku.tak moja choroba sa vola pazravost.

brunuska

tinusska pozri si - najdes tam vela info.ano staly smad moze byt prejavom cukrovky ale aj nemusi-ale pokial to mate v rodine-odporucala by som ti zajst si na testy.pokial nepocitujes ine priznaky-tak to nebude az take akutne.ale po navrate si urcite zajdi- trva to len chvilocku.
cukrovka.zdravie.sk