Prejavy cukrovky

Príspevok v téme: Prejavy cukrovky
tinusska

na fore som citala, ze staly smad moze byt prejavom cukrovky? je to pravda? prosim vas... teraz mam velky strach, bo otcova mama bola silna cukrovkarka, a tak sa bojim, ze je moznost, ze som to schytala.. mozno je to plany poplach, ale bojim sa... najhorsie je, ze som odcestovana, takze kym sa dostanem k lekarke, potrva to... dakujem vam uz teraz moc

baby aviril

eng ma samozrejme pravdu,aj otazka pre basenku je logicka,ta magnetoterapia nie je pre kazdeho,mne napr magnetoteraoia naozaj znizila inzulin a to tak,ze ked som chodil z narazenym zapastim na magnetoteraoiu,tak som maval pocas nej vzdy hypo aj ked som sa najedol pred nou aj napil sladkeho juice,tak som potom pichol len simbolickych 4 j namiesto obvyklych 16 j a glykemia bola do vecera do 8 mmol,po procedurach som musel ist naspet na povodnu davku,takze to je moj zazitok,bol som z toho rok nadseny,ale minuly rok som chodil na madnetoterapiu z kolenom a uz sa to znizovanie inzulinu neudialo,nezaberalo to vobe ani kusok...mozno ze mi zabera len na zapestie :))

eng

Bašenka:

Na tebou uvedenej adrese je uvedená obchodná firma, ktorá predáva okrem prístroja na domácu magnetoterapiu aj prístroje na liečbu svetlom a tiež napríklad repkový olej (až zo Švédska) a riady na tepelnú úpravu potravín...

Jednoducho ide o obchodnú spoločnosť ktorá predáva všeličo a na prilákanie zákazníkov píše o priam zázračných účinkoch na organizmus človeka...

Síce magnetoterapia môže mať pozitívny účinok na niektoré ochorenia, ale vyliečiť diabetes, resp. eliminovať potrebu dodávania inzulínu zvonku pacientom s diabetom 1. typu nedokáže. Keby bolo možné magnetoterapiou odstrániť nutnosť podávania inzulínu u DM1, tak by sa veľké nadnárodné farmaceutické firmy samozrejme preorientovali na elektrotechniku a začali by vyrábať pomerne jednoduchý elektromagnetický prístroj na liečbu diabetu všetkých typov a neinvestovali by oveľa oveľa väčšie prostriedky na biotechnológickú výrobu inzulínu a inzulínových analógov.

Na tej webovej stránke je prístroj síce aj zobrazený, sú tam spomenuté aj nejaké vraj patenty, ale keďže nie su uvedené ich konkrétne označenia, tak sa o ich existencii dá s úspechom pochybovať... (Všetky firmy ktoré majú niečo chránené medzinárodným patentom sa tým chvália a uvádzajú patenty vo svojich materiáloch a z ich porušovania vytĺkajú kapitál...) - to po prvé...

V referenciách na používanie Tebou spomínaného magnetoterapeutického prístroja nie je ani v jednom jedinom prípade spomenutá diagnóza Diabetes Mellitus (bez ohľadu na typ diabetu) - to po druhé...

A po tretie firma ktorej patrí Tebou uvedená webová stránka je len predajcom, nie je výrobcom a hoci sa ta spomínajú patentované technológie, výrobca nie je nikde uvedený a pochybujem, že by sa nejaký výrobca, ktorý by dokázal svojim výrobkom eliminovať potrebu dodávania inzulínu zvonku pre diabetikov typu 1, utajoval a nikde neuvádzal názov svojej firmy...

Bášenka, neviem čo vieš o ochorení diabetes mellitus, ale vysvetli prosím Ťa kto sú "ťažký cukrovkári", ktorí podľa Tvojho príspevku "pri používaní prístroja prestali užívať inzulín".

Ďakujem.

a adriana

Miškova mama, čítam, že ťa príspevok od Bašenky, ozaj veľmi nazlostil. Bašenka nemá určite cukrovku a určite si nepichá inzulín. Bohužial ešte liek na úplne vyliečenie cukrovky nevynašli. Ale každý diabetik dúfa, alebo si praje , aby to bolo už čoskoro. A my, ktorí máme cukrovku dlhšie, sme už všeličo vyskúšali. Len je naozaj veľmi nebezpečné tvrdiť, že niečo pomôže tak, že si nebudeme musieť pichať inzulín. Môže pomôcť úprava stravy, disciplína pri stravovaní a aplikovaní inzulínu, tak môžeme znížiť dávky inzulínu. Ale neplatí to všobecne. U detí je to ťažšie, pretože rastú, vyvíjajú sa a v každom období ich dospievania budú tie hodnoty iné. Ale našťastie už máme inzulínové pumpy a kvalitné inzulíny. Držím tebe aj tvojmu Miškovi palce, a zbytočne sa netráp nad hlúposťami.

kikina...

a preco sa potom bojis, ze ti zistia cukrovku? ved ten pristroj ta vylieci! ak chces nieco propagovat, musis na to inak moja zlata.....

Bašenka

Som triezva, a nie som dílerka. Myslím to úplne vážne. Ja som nenapísala, že to dokáže chorobu vyliečiť, ale že vie pomôcť a netreba si pichať inzulín. Skús si to vyhľadať na internete, zavolaj tam, a daj si urobiť prezentáciu domov, kde si to vyskúšaš. Ja ho doma mám. Nebudem ti tu vypisovať 30-stranové materiály, ktoré k nemu dostaneš. Poinformuj sa, a uvidíš.
PS: Má DM1:)

miškovamama

Bašenka
Ty to píšeš úplne triezva ???? Alebo si dílerka na tie prístroje ????? Tak v Amerike to liečiť nevedia a ty tu toto potíš ? Neverím Ti ani slovo! A neoblbuj ľudí nesplniteľnými vecami. Ak nemám pravdu, napíš fakty a dovez ten zázrak ku mne domov.
P.S. Ak má ten starší pán DM2, tak si nemusí pichať ani bez toho "zázraku doby".

Bašenka

Pier, mile rada, ale je to starší pán a ani neviem, či má mail. Býva na našej ulici. Viem, že si nepichá preto, že mama robila s tým prístrojom a on si ho kúpil. Pomohlo mu to. Skús www.orin.sk, tam je ten prístroj predstavený. Dá sa aj vyskúšať, resp. sa skús popýtať priamo na tel. čísle. Ja to mám overené, videla som štúdie, vyjadrenia doktorov aj živý príklad. Ja tomu verím. Vyskúšať to môžeš. Pomáha pri veľmi veľa druhoch ochorení. Aj ked je drahý, myslím si, že nebudeš ľutovať. Držím palce!

Pier

Bašenka pošli mi na mail kontakt na toho tvojho kamarata čo si už nepicha inzulin,zaujima ma to,dik
peter135@centrum.sk

kikina...

basenka ak mas naozaj cukrovku, tak chod co najskor k doktorovi, bez inzulinu mozes zomriet. ten tvoj argument je dost chaby a hlupy

Bašenka

Ešte jeden dotaz:
Existuje jeden prístroj Ulticare LT 99. Je založený na pulznej magnetoterapii. Robili mu testy nie len u nás, ale aj v zahraničí. Má vynikajúce účinky pri liečení rôznych chorôb, a aj pri liečení cukrovky. Skúste si to vyhľadať, abo sa mi ozvať na mail, viem vám poskytnúť ďalšie info. Je to síce drahý prístroj, ale má také výsledky, že aj ťažký cukrovkári pri používaní prístroja prestali užívať inzulín. Sú pod tým podpísaní rôzny známy doktori.
Tak ak by to mohlo niekomu pomôcť, budem rada. Má to kamarát, a prestal si pichať inzulín, iba si 3x denne dá 20 min s prístrojom. Prajem veľa šťastia:)