Nova manzelska postel

malekana

Van-ness vies co skor by som povedala ze je to aj o preferenciach, su ludia co si potrpia na neviem ake moderne vychytane kusky ale vies najst aj kvalitnu a peknu postel za normalnu cenu by som povedala :)

anitka30

crocinka to je super a cenovo ste ako boli na tom? mali ste nejaky rozpocet alebo da sa nast aj teda za rozumnu prijatelnu sumu? :)

Aurina

Mircok no ved je to taky nazov :D Ale neviem prehliadla som ze odkial ste to teda vy brali? :) To ste mali potom aj nejako dovoz porieseny alebo ako ste to spravili, predsa len take postele to nie je najlahsie vyniest.

Van-ness

Kolko ste vlastne ochotni investovat co sa kupi postele tyka? Je to uz vazne o tom, ze proste kvalita rovna sa vysoka alebo teda vyssia cena a tym padom aj dlhsie vydrzi ako nova povedzme? :)

tanickam14

Mircok no super, vdaka za tip, a to tam je taky siroky vyber akoze? Lebo ako zatial co viem, tak vacsinou tie predajne maju skor po menej neviem ci vystavenych alebo vseobecne ponukanych.

mircok

tanickam14 to je na tebe ake mas preferencie ale suhlasim s obchodom co napisala crocinka aj my mame od nich a teda za mna je lepsie ist osobne :) co ti poradi internet :)

crocinka

ono postel je taka, ze fakt si clovek chce dat zalezat predsa len sa rata s tym ze by mala a mohla vydrzat roky rokuce. my sme si tiez takto zadovazili z nasedaciek kraaasnu a som najviac rada :) takze co sa tyka potom cela a neviem akych parametrov to fakt treba vyberat podla toho co komu vyhovuje.

tanickam14

No chapem ze je to teda podla kazdeho uvazenia asi, mne napriklad vyhovuju postele s vyssim alebo vacsim celom alebo ako by som to nazvala. Kde teda chodite pozerat ak zhanate? Reku ci sa viac oplati osobne alebo cez internet.

jaskova

juuuj no mne by sa pacilo mat velke celo take ale vo farbe postele nejake calunene. len neviem to sa potom tiez nejako odvíja od ceny alebo tak?

malekana

Anitka30 vies co s tymto som sa nejako nezaoberala, myslim ale ze je to aj prakticke ak si clovek napriklad cita v posteli alebo co a tak sa oprie ze aj s vankusom o to ze je to pohodlnejsie a nie si na stene.