Nova manzelska postel

grilda05

Mircok, ale tak je to podla mna vsade :D Zena vybera dizajn a chlap schvaluje z tej funkcnej a praktickej stranky :D Tak to u nas funguje odjakziva, mame to pekne podelene :)

mircok

van-ness tak ty rozmyslas ako vacsina zien, moja to vidi samozrejme rovnako :D len aby sa jej ta postel pacila. ale na tom, ako sa jej na nej bude spat, asi nezalezi :D som si isty, ze sa da najst taka, ktora bude splnat oboje, ved ich je vela. len si treba spravne vybrat.

Van-ness

Malekana my takisto uvazujeme, ze kupime, povedali sme si s muzom, ze chceme spat na novej posteli do konca tohto roka :-D Mala by splnat mnozstvo kriterii, tak neviem, ci taku vobec najdem, ked sme taki narocni :-D Chceme, aby bola pohodlna aj kvalitna, aby vydrzala aj nejaky ten cas a samozrejme sa nam musi pacit aj na pohlad :)

malekana

Mircok, tak kazdemu sa paci nieco ine, to je jasne. Esteze je tych druhov tolko, ze si vie vybrat kazdy. My sme ale celkom narocni, co sa nabytku tyka, tak stale vyberame. Isla by som mozno aj do niecoho netradicneho, take nieco, co zaujme na prvy pohlad a co rozhodne nema kazdy. Po takej posteli ja tuzim :-D

mircok

mne sa zas postele s vysokym celom nepacia, pozeral som skor po takych, ktore maju tie cela nizsie. predsalen posobia modernejsie, taky nabytok mame ladeny v celom byte. no a Nasedacky maju siroku ponuku, aj kozene, tak mozno by sme sli do takej, su vselijake dizajny. som rad, ze sa v tomto s partnerkou zhodneme, lebo si neviem uplne predstavit, co by bolo, keby ma kazdy z nas inu predstavu :D to by nebolo bohvieco.

tanickam14

No, ja uz nejaku predstavu o posteli mam, mne osobne sa pacia s vysokym celom, manzelovi zase nie, no ale bohuzial :D Bude sa musiet prisposobit, dal mi vo vybere volnu ruku, takze to bude musiet prezit :) A teraz su velmi moderne taketo postele, je to aj dost prakticke, nespini sa napriklad stena za hlavou a vyzera to navyse dost dobre :) Cize u mna jasna volba.

malekana

Tanickam14 a uz mate vybratu konkretnu postel? Je tolko typov teraz, ze by som normalne nevedela, ktorym smerom sa ubrat. Pred nejakym casom som pozerala postele a mne sa pacia s vysokym ramom, ale este som nenasla taku, pre ktoru som sa uplne nadchla :D

mircok

tanickam14 my takisto ideme riesit aj postel, pretoze uz by bolo na case vymenit za novy kus, ma uz svoje roky. nechcem dopadnut ako moj otec, pretoze nasi maju storocnu postel a v podstate to akosi stale nechcu riesit, my mame tu nasu 8 rokov a uz citim, ze potrebujeme zmenu. na cenu nehladime, nechceme setrit predsa na svojom zdravi, takze v tomto s tebou suhlasim.

tanickam14

No my sme chceli troska viac zainvestovat, nakolko je to taka investicia, ktora sa ti vrati, na cenu momentalne nejdeme pozerat. Predsa len ten spanok je dolezity, ved prespime jednu tretinu dna :-) tak sme sa rozhodli, ze kludne pojdeme aj do niecoho drahsieho, zaiste sa to vyplati.

moncisko

no ved uz rozumiem aspon ze je to o preferenciach a mozno teda tie kontinentalne vedia byt pre niekoho pohodlnejsie :)