Nova manzelska postel

anitka30

jaskova ja si tiez myslim, uz to beriem uplne inak ako kedysi. proste matrac je gro zdravia a dusevnej pohody. strasne zle sme spavali aj s muzom, aj tie bolesti rano boli neznesitelne, ani rozcvicka nepomohla :D

mircok

jednoznacne je, take nieco si ale vazne clovek neuvedomuje v mladistvom veku :D to pocuvam fakt z kazdej strany, to az neskor clovek tak riadne zacne riesit, kupi si kvalitnejsi matrac, aby sa lepsie vyspal, proste pride na to, ze spanok je uplne najviac :D

jaskova

Van-ness praveze maju aj postele aj matrace. tiez sme kupovali od nich pred nejakym casom oostel a konecne sa vieme dobre vyspat. spanok je dolezity, uz si to zacinam uvedomovat :D

Van-ness

No ono by bolo fakt asi najlepsie, keby nebol taky obrovsky vyber, lahsie by sa nam rozhodovalo :D Spominali ste Nasedacky, mate s nimi niekto skusenost? Myslela som, ze predavaju len sedacky:)

anitka30

mircok tak ste konecne teda vybrali? ako dlho vam vlastne trvalo, kym ste nasli taku, pri ktorej ste si povedali "to je ona"? :D lebo ja mam pocit, ze my sme vyberali postel celu vecnost. ono je najhorsie kupovat nieco s tym, ze vlastne ani nevies co chces :D

mircok

grilda05 rozhodne nie som odbornik :D ale tak v niektorych veciach uz mam ako taky prehlad. to su roky praxe a skusenosti, vies? :D
my sme konecne vybrali postel, na zaciatku niekedy som pisal, ze sa mi postele s vysokym celom nepacia, ale nakoniec sme sa predsalen rozhodli, ze ideme do takej :D zvazili sme pre a proti a takto to vyslo, ale nevadi, zmena je zivot, ludia menia nazory, no nie? :D

jaskova

my sme kupovali z Nasedacky kontinentalnu postel, to znamena, ze matrac uz je sucastou postele. chceli sme to uz rovno takto vyriesit, nakolko tie nase stare matrace boli ozaj stare, no a uz ich bolo treba jednoducho vymenit za nove:) tak sme to vzali jednym vrzom, aby sme mali pokoj. cize zalezi, ci potrebujes novy matrac alebo nie. da sa kupit pravdaze aj bez neho. ako tebe vyhovuje.

Van-ness

A ako je to lepsie? Kupovat zvlast postel a zvlast matrace alebo by sme sa mali radsej porozhliadnut po nejakej, ktora uz tie matrace ma? Vobec nevieme, ze co by bolo lepsie.

grilda05

Mircok, ty sa mi javis ako odbornik vo viacerych oblastiach, pocuvaj :-D Netusila som taketo veci o matracoch a zrejme je uz cas, aby som aj tie nase nejak prevetrala, veru dlho sme to nerobili. Akoze neplanovala som kupu novych matracov, ale ak bude treba, tak asi by sme to mali poriesit, lebo je to fakt dolezite, netreba to podcenit.