Nova manzelska postel

Van-ness

Mircok, dakujem. Vsak pisem, ze nechcem istotne objednat z internetu taku vec ako je sedacka, co necitas, ty slepec? :D To si neviem absolutne predstavit, ani nepoznam nikoho, kto by takto objednaval. Ale ine som chcela. Maju tam aj iny nabytok?

mircok

Van-ness maju predajnu v Prievidzi, takze jednoznacne by som sa radsej siel pozriet osobne a obzriet si nazivo. chces kupovat macku vo vreci? objednas si smaragdovozelenu, pride ti travickova :D

Van-ness

Jaskova, maju teda aj kamennu predajnu niekde? Nerada by som objednavala nieco, co neviem ako realne vyzera, to mi date hadam vsetci zapravdu.

grilda05

anitka30 Presne preto aj my chceme tak viacej zainvestovat. Taka kupa sa ti jednoznacne vyplati. Uz by sme to ale zobrali rovno jednym vrzom, aby boli teda matrace uz rovno v tej posteli. Naco to riesit este zvlast.

anitka30

jaskova ja si tiez myslim, uz to beriem uplne inak ako kedysi. proste matrac je gro zdravia a dusevnej pohody. strasne zle sme spavali aj s muzom, aj tie bolesti rano boli neznesitelne, ani rozcvicka nepomohla :D

mircok

jednoznacne je, take nieco si ale vazne clovek neuvedomuje v mladistvom veku :D to pocuvam fakt z kazdej strany, to az neskor clovek tak riadne zacne riesit, kupi si kvalitnejsi matrac, aby sa lepsie vyspal, proste pride na to, ze spanok je uplne najviac :D

jaskova

Van-ness praveze maju aj postele aj matrace. tiez sme kupovali od nich pred nejakym casom oostel a konecne sa vieme dobre vyspat. spanok je dolezity, uz si to zacinam uvedomovat :D

Van-ness

No ono by bolo fakt asi najlepsie, keby nebol taky obrovsky vyber, lahsie by sa nam rozhodovalo :D Spominali ste Nasedacky, mate s nimi niekto skusenost? Myslela som, ze predavaju len sedacky:)

anitka30

mircok tak ste konecne teda vybrali? ako dlho vam vlastne trvalo, kym ste nasli taku, pri ktorej ste si povedali "to je ona"? :D lebo ja mam pocit, ze my sme vyberali postel celu vecnost. ono je najhorsie kupovat nieco s tym, ze vlastne ani nevies co chces :D

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.