Nova manzelska postel

iviccia

postele typu boxspring som pozerala aj ja, nasla som aj na Nasedackach nieco, este sme taku nemali, tak neviem, ze ci to bude ok. ked som si tak o tom citala, tak mi to prisla ako najpohodlnejsia moznost zo vsetkych, skusenost vsak nemam, takze to posudit neviem.

lompaska

iviccia nasla som pekne aj take aj take, takze to uz je skutocne na tebe, co si vyberies:) my sme mali moznost vyskusat si oba typy a ani jeden nebol akoze vyslovene zly. uz by som ale skor uvitala taku boxspringovu radsej.

Van-ness

No tak podla mna je to iba o tom, co sa ti viac paci, my sme odjakziva mali na nozickach, aj teraz planujeme kupu novej a takisto pozerame len po "nozickovych". Co sa tyka tej praktickej stranky, tak si vies pod nou aj povysavat, bez noziciek sa tam logicky nedostanes, ale tak to mozno niekomu aj vyhovuje, ze nemusi vysavat :D s uloznym priestorom nezvazujete napriklad?

iviccia

podla vas je lepsie zvolit postel az po zem alebo na nozickach? zaujimala by ma realna skusenost z hladiska praktickosti:)

lompaska

stanka292 a niekedy praveze tie farby netreba az tak riesit a vyzera to fajn:) proste ze aj take farebne kombinacie ake by si ani nepovedala mozu spolu hrat a vyzerat dobre:)
Van-ness uz si nieco kupovala odtial?

stanka292

no len to tiez nie je take jednoduche zladit ako by si mozno niekto myslel:) asi nestaci len supnut nejaku kriklavu farbu hodit do priestoru a vybavene :D musis mat tak nejak cit pre detail/dizajn. aspon minimalne teda si myslim:)

Van-ness

Tuto som nasla konkretne na Nasedackach. Ved presne, mne sa to takto tiez paci. akoze prehnane kriklave farby moc nemusim, ale pokial ide o jeden taky vyraznejsi kusok, tak to je fakt super:)

stanka292

Van-ness odkial je prosim, ta postel? je perfektna, zlta je uplne ze moja top farba :D mne sa paci, ked je miestnost akoze ton v tone, ale je tam jeden takyto vyrazny kus nabytku, presne tak si to predstavujem.

Van-ness

Vies co, ja zatial nemam, ale uz dlhsie pokukujem po jednej, ktora kozena je, takze realne uvazujeme s muzom, ze by sme si dopriali konecne novu. Najprv som vobec nemyslela, ze by som sla do nejakej farebnej, ale teraz mi to nepride ako zly napad, chcelo by to predsalen nejake to ozivenie v nasej spalni. Tato ma zaujala: