Nova manzelska postel

mircok

No, my tak mame napriklad postel. Mozno by si niekto mozno povedal, ze to nejak extremne spolu neladi, ale nam sa to takto paci. Postel bola taka vec, pri ktorej sme si povedali, ze zainvestujeme a ked uz, tak nech je dominantnym prvkom spalne.

zdencha598

a niekedy je praveze "potrebny" taky ten chaos:) da sa docielit aj pekny kontrast, ktory pekne ukaze rozhodne.

Van-ness

1mini2 Tak samozrejme, ze zalezi, ako to u vas doma vyzera:) Aky mate interier? Vies, aby sa to proste spolu nebilo, vsetky tie farby a materialy, ak su rozne, tak to moze posobit riadne chaoticky v tej obyvacke, preto si to treba premysliet riadne:)

1mini2

Mircok mne by sa veru zislo take nove kresielko do obyvacky:) Len netusim absolutne, pre aky material ci farbu sa rozhodnut.

mircok

Dobre, dobre, nic som nepovedal :D Priznavam bez mucenia, ze som si zle precital :) Maju tam aj kresla aj konferencne stoliky, takze vybrat sa rozhodne da.

Van-ness

Mircok, dakujem. Vsak pisem, ze nechcem istotne objednat z internetu taku vec ako je sedacka, co necitas, ty slepec? :D To si neviem absolutne predstavit, ani nepoznam nikoho, kto by takto objednaval. Ale ine som chcela. Maju tam aj iny nabytok?

mircok

Van-ness maju predajnu v Prievidzi, takze jednoznacne by som sa radsej siel pozriet osobne a obzriet si nazivo. chces kupovat macku vo vreci? objednas si smaragdovozelenu, pride ti travickova :D

Van-ness

Jaskova, maju teda aj kamennu predajnu niekde? Nerada by som objednavala nieco, co neviem ako realne vyzera, to mi date hadam vsetci zapravdu.

grilda05

anitka30 Presne preto aj my chceme tak viacej zainvestovat. Taka kupa sa ti jednoznacne vyplati. Uz by sme to ale zobrali rovno jednym vrzom, aby boli teda matrace uz rovno v tej posteli. Naco to riesit este zvlast.