Odkyslenie organizmu

Príspevok v téme: Odkyslenie organizmu
igris

Čítala som jednu zaujímavú knižku, ktorá bola už viackrát spomínaná na tomto fóre od Kurta Tepperweina "Omladzujúce odkyslenie". Inšpirovala ma k pokusu vyskúšať svoje "ph" :), ktoré dopadlo dosť "katastroficky" :(. Rada by som si prečítala váš názor na túto problematiku. V knižke sú spomínané rôzne zásadité prostriedky /čaje,pitné kúry,.../, ak máte dobré skúsenosti s konkrétnymi produktami sem s nimi :))).
ďakujem

Alternativa

Jupiii, Igriska. Zlepsene vysledky vzdy potesia a este u dietata...takze jupiii. Caje: ja milujem rooibos, je vyborny, neobsahuje kofein ani ine povzbudzujuce latky, ale zelezo, med, C vit C, flavonoidy. Cize taky maly zazitok na dobru noc :o). Je krasny v priehladnej salke.

igris

ahojte lillia alti :),
dievcata musim sa vam pochvalit, lebo ma to strasne tesi :), starsiemu synovy robili testy na alergiu a oni sa mu zlepsili za posledny rok, aj imunita je uz OK, takze nebude brat lieky aspon 4-5 mesiacov do roka. Normalne mi to dodalo dalsiu silu do mojho "boja" s nezdravymi "pochutkami". :)))
. Alti neviem si vobec spomenut v akej teme si spominala ten caj, ale matne si pamatam ze si ho pochvalovala a pila si ho.
.Tiez rozmyslam spestrit svoj "cajovy repertoar" o niaky cistiaci caj , tak si mozme potom vymenit skusenosti :)

alti

Pu ehr okrem toho odburavania tukov /treba ho ale vypit denne aspon 5-6 salok/ patri k povzbudivym cajom, netreba ho pit vecer, ak su problemy so zaspavanim.

lilliana

Alternatíva,
Tak momentálne mám Pu.Erh Milk e Honey
Aromatizovani. Ktovie možno je to ten čo hľadám. Dokonca na obale je písané ako v tej knihe, že pôsobí pozitívne na odbúranie tuku.A tak aj na to odkyslenie. Igris neboj, panikárim len občas.

Alternativa

Cau Lilli a Igriska,
s tymi viazanymi kyselinami si ma vazne vydesila, tak toto nevyzera na romanticku :o). Ved kade-tade je cosi viazane, skryte a moze sa uvolnit. Ale umenie je stale dodrzat tu najlepsiu rovnovahu aj pri postupnom uvolnovani kadecoho:o). A teraz vaznejsie: neviem, o akom caji sme hovorili. U nas isty cas "fical" lapacho = liecivy multitalent, rooibos = more vyzivnych latok, pu-ehr.

lilliana

:)))Igriska dík, že si si dala námahu s tým hľadaním.Si zlatá.
Jasné, super sú aj tie naše bylinkové.

igris

lillianka nebud paranoidna :), hladala som na webe ten caj, nenasla som to , ale u nas je tiez kopu cistiacich cajov , urcite to neuskodi, Alternativa niaky odporucala ze ma vyskusany ale neviem si spomenut kde, mozno si toto precita a napise :)

lilliana

Prosím Vás, kde zoženiem ten čaj na odkyslenie Royal Plus???
To fakt musím napísať na Int Akedemie der Wissenschaften?

Igriska, dobre vieš,že keď to s tým ph testom dopadne dobre a acidobáza bude v norme ešte nie je zaručené, že niekde v tele, v organe nie je časť kyseliny zablokovaná:(((( To ma teda prekvapilo. Ono to fakt nie je také jednoduché ako som si myslela.
Ahoj, Alternatíva.
Romantička som naďalej ale s triezvim pohľadom:)))
Keď ja Lunu nemám:(((

asti

alti..diky..pojdem do mesta a kuknem tu knizku, riadne ju bezne dostat? s tym cukrom nestras, mne ho nasli v juni, to by bolo krute ak by mal aj on :o(((((( pitny rezim myslim si ze ma ok..