Odkyslenie organizmu

Príspevok v téme: Odkyslenie organizmu
igris

Čítala som jednu zaujímavú knižku, ktorá bola už viackrát spomínaná na tomto fóre od Kurta Tepperweina "Omladzujúce odkyslenie". Inšpirovala ma k pokusu vyskúšať svoje "ph" :), ktoré dopadlo dosť "katastroficky" :(. Rada by som si prečítala váš názor na túto problematiku. V knižke sú spomínané rôzne zásadité prostriedky /čaje,pitné kúry,.../, ak máte dobré skúsenosti s konkrétnymi produktami sem s nimi :))).
ďakujem

alti

Aj vazne dg sa daju aspon zmiernit a ich liecba podporit upravou stravy. Tym nechcem povedat, ze lekara netreba. Ten stres je vazny nicitel, to ano. A ma dobry pitny rezim, cca 2-3 l ZDRAVYCH tekutin? Pozri si tu uvedenu knihu, urcite najdete v nej obaja inspiraciu k dobrym zmenam. A nezabudajte na pitny rezim.

asti

moj priatel sa stazuje na problemy so zaludkom, mozno to ma zo stresu..ale vraj ho bolieva. a vraj ma lepkave sliny a na perach si tiez stale nieco citi...neviete poradit? dalo by sa to vyriesit zmenou stravy? alebo je to nieco vaznejsie?dakujem za odpoved...

zds

veru tak, precitajte si ju.
hodi sa pre vsetkych s klbovymi ochoreniami, pri traviacich problemoch, ale aj s pletou, automunitnymi ochoreniami, kandidoze aj mykozach...

alti

V tejto teme je vela dobrych rad a uvedena vyborna kniha v uvode. Skoda je tuto temu nechat zapadnut. Ak tu neprispejete, aspon si precitajte tu knihu uvedenu Igriskou.

Alternativa

Ahoj Lilli,
to si Ty nasa romanticka? :o). Dufam, lebo si sa akosi vytratila. Tak sa v ramci romantiky pozri na Lunu, v sobotu budeme detoxikovat. Blbo to padlo - vikendove dni su pre mna na detoxikaciu dost narocne :o). V praci je lepsie, aspon co sa tyka detoxikacie.

lilliana

Ahoj:)
Ja som sa o odkysleni dozvedela až z www.zdravie.sk. Vďaka vám som kúpila aj tu knihu. Veď v prekyslení môžeme hľadať pôvod mnohých chorôb.
Dnes už beriem zdravé jedlo ako istý druh lieku. Ozaj netreba hneď začať so silnými tabl. a.p.
Idem pokračovať v čítaní.Je super.

igris

dakujem Alternativa, potvrdila si mi moje pocity :), pomohlo mi to, na kontrolu idem a o postupnom vysadeni pisali aj v navode. Vies ked mam asi silnu vnutornu nervozitu, ktoru som sa naucila potlacit a potom to takto vypali :(, s doktorkou som sa dost rozpravala a bola velmi zlata. Snad to pomoze. S cvicenim to neprehanam, su to prijemne pohyb. aktivity :) a berem ta za slovo ze sa stretneme na tej hradzi. O tych vitaminoch nieco nastudujem, nieco na tom bude, len ked u mna sa to kombinuje este aj so stitnou zlazou. Zacala som jedavat dost ovocia , lebo je to velmi pohodlne a rychle na pripravu :), kavu si neviem zatial odopriet ale pijem ju uz bez cukru a mlieka.