za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

isabellawampire

Mircok hej presne aj u mna je to tak, maximalne pol hodinka, akoze nastastie lebo tiez ked ma hlava boli, to je ale tak co niekedy si za to mozem aj sama, lebo ja neviem som nevyspata, malo vody pijem pocas dna a v tychto horucavach ani nehovorim.

mircok

grilda05 vies co max do pol hodky a je dobre. to tak mam ze proste zacinam citit ze nebude dobre a dam si, ako zbytocne netrpim lebo sa poznam to nema ani vyznam potom chapes.

bia554

hrncarka toto je inak zaklad to podchytit, kolkokrat som si aj ja myslela ze reku ale este vydrzim, vydrzim da sa a potom ta hlava zacala tak boliet ze som nevedela co od ,,radosti"

hrncarka

..tak mne tiez zaberie ten brufen co mircok odfotil, jednoducho viem, ze ak je nieco, nejaka zacinajuca bolest tak si ho dam a hotovo, uz len pockat kym zaberie :) svetlinka ale to mas pravdu to by som povedala ze su take sprievodne znaky toho, ze ta moze ta hlava rozboliet no :)

svetlinka

harpera vies co ale nie zakazdym to pomoze tam aj ked je clovek napriklad nevyspaty, alebo proste nejake stresy, pripadne tlak z pocasia :)

harpera

@Kamka_SL tak ale je pravda ze mozno by stacilo mat lepsi pitny rezim, pripadne kava :) aj to su taky akoze pomocnici by som povedala :) a to mavas bezne bolesti hlavy?

Kamka_SL

grilda05 vies co tak toto som uz testovala :D bola som v lekarni, reku si ho kupim aj ja, ked ma uz ta hlava bolieva najcastejsie a poviem ti super, velmi rychlo :) ale zase treba to aj podchytit si myslim, vies ze netreba zbytocne cakat ci a ako velmi sa to rozbehne.

bia554

grilda05 a ked ta teda boli hlava, tak co si zvyknes davat? reku ked si napisala, ze potrebujes aby ti lieky cim skor potom zabrali, myslim ze prave tento, co uviedol mircok je ok na to :)

grilda05

mircok a za kolko ti asi zacne ucinkovat, lebo u mna je to tak, ze ked ma napriklad zacne boliet hlava tak je to ze hned a velmi a potrebujem nieco co fakt rychlo zaberie.