za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

philips

Paralen 500, Panadol... Nie viac ako 6 tabliet denne, v závislosti od hmotnosti, pozor na ďalšie lieky s obsahom paracetamolu, predávkovanie ním je ľahké, nachádza sa vo viacerých prípravkoch predávaných pod názvami Paralen, Panadol, Coldrex, Migralgin...
Ibalgin, tam tiež nepreháňať dávkovanie.

danena

Podľa toho akú tabletku si si dala. Pokiaľ nemáš príbalový leták k tomu s dávkovaním tak na internete už sú prakticky asi ku všetkým liekom. Radšej si to treba tam overiť

tanicici

Prosím vás keď som si dala večer tabletku na horúčku, okolo 8 a ešte stále mi neklesla môžem si dať teraz ďalšiu? Som chorá tretí deň ale horúčku som dostala až dnes, som z toho celkom zúfalá :(

orchidejka

ibalgin zvykne tak do polhodiny, no mne zabera asi dlhsie a ucinok trva priblizne 4 hodiny..paralen rychlejsie

2bodka

Zavisi to aj od toho, ako rychlo ti travi :) je to teda individualne. Kvapky su najrychlejsie, no mne algifen vobec nezabera a nechapem preco, asi som rezistentna :) Ibac tak do pol hodiny, ale musim dat 400vku

snár

Podľa toho či je užitý nalačno, alebo nie. Od 20 min-po hodinu. Ak chceš rýchlejšie, zožeň si Algifen kvapky, alebo si lieky drv.