za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

matila

presne hentie mam aj ja a vravim, ze nemam ziadny problem. ked sa clovek nauci tak ich brat, ze iba fakt ked ma nejaky problem, ze fakt silna bolest hlavy alebo chrbta, zubov a podobne, pri horucke vysokej tak nebude mat nikdy problem s tym, ze by mu nezabrali

silvusiq

Oplatí sa ich kúpiť keď majú akciu na to veľké balenie, to niekedy zvyknem kúpiť aj dve, veď to vydrží

lukco85

VOLACO CEZ 4 EURA STOJA, PODLA TOHO AKE VELKE BALENIE SI KUPIS ALE JA KUPUJEM TO 50 TABLETOVE, TO SA TI VIAC OPLATI

lukco85

PODOBNE, MY MAME DOMA NAPRIKLAD BRUFEN UZ STRASNE DLHO A ESTE SOM HO NEMUSEL MENIT. NEVIEM ASI TO ZALEZI DOST AJ OD TOHO, ZE AKO CASTO ICH BERIES, AKO CASTO MAS TAKETO TAZKOSTI A CI SI ICH NEDAVAS NAPRIKLAD AJ KED BY SI NEMUSELA. JA AKOZE MAM S TYMITO DOBRU SKUSENOST TAKZE NEMAM DOVOD ICH MENIT

jeanValjean

Ak už je vypuknutí zápal,keď sa zmení celkovo koncentrácia, nálada, rétorika už dávno má mať nasadenú dvojitú dávku až do hodnoty 1000mg.Zavisi od konkrétnej značky a ich testovania,no ale ak už raz nakúpili na 10 rokov....čo už.

matila

ja mam normalne jedny tabletky, ktore uzivam uz dlho od bolesti a podobne, nemusela som nikdy nejako menit, ze by mi prestali ucinkovat ale je pravda, ze ja mam taketo nejake problem par krat do roka, ze si ich nedavam ako lentilky zakazdym ked ma nieco trochu zaboli