za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

modroocka333

to som presne aj ja videla ale potom na tej policajnej stranke, ze to vobec nie je pravda aj potom este nejaky chlap rozosielal nejaku poplasnu spravu. nechapem to. viem, ze sa ludia doma nudia ale toto je uz fakt cez ciaru taketo veci

Van-ness

Netreba takym veciam verit, nechapem preco by to malo byt nebezpecne, ved vraj su este ucinejsie ako tie atbletky co obsahuju len paracetamol

matila

ako skodlive? ved to pisali aj na stranke policie, ze je to hoax a ta zena co to sirila ked sa najde normalne bude zatknuta takze nie to pravda isto nie je. aj v spravach to davali

modroocka333

fakt? tak to by som ich vyskusala, dufam, ze to bude ok. ak by mi neboli tazke a este by aj tak dobre zaberali ako pisete tak by som konecne nasla lieky pre mna

modroocka333

to nie je tak vela, skusim si ich objednat z niekade aby som nemusela ist zbytocne do mesta teraz. dakujem za tip. a nebyva ti z nich zle? lebo mne napriklad su niektore tabletky strasne tazke

matila

zalezi od toho, ktore tie tabletky myslis. ja kupujem Brufen 400, tam ti odporucam si kupit to vacsie balenie, co ma 50 ks tabletiek v v baleni, tam mas cenu nejakych 4 - 5 eur podla toho ke ich kupis ale mavaju ich casto aj v akcii a v tedy ich kupis aj do 4 eur :) mne sa to tak minule podarilo tak som kupila rovno dve balenia a jedno mam v praci a jedno doma

Van-ness

Aj ja mavam ked mam svoje dni. Uz som sa s tym iba tak nejako musela zmierit, ze proste tak to bude. Aj moja dcera to zdedila chudiatko