Zdravé a lacné stravovanie

Príspevok v téme: Zdravé a lacné stravovanie
tinkuska

Má niekto nápady ako sa zdravo stravovať ale pritom neminúť majland? Lebo to ma odrádza najviac.. Chcela by som zmeniť životosprávu, jesť zdravšie, hlavne by som chcela odkysliť organizmus, podporiť trávenie a trochu detoxikovať organizmus.. Našla som kadečo, ale všetky prípravky stoja velke peniaze, nemam predstavu ake jedlá si pripravovať. Jeden den zacnem, ale na druhý uz mi dochadza fantázia a zas siahnem po obycajnom chlebe s maslom a salámou :(( má niekto nejaké nápady z vlastnej skúsenosti?

tinkuska

a nerada dávam udery pod pas ale Maoam, narozdiel od teba, mam skveleho partnera, sexu kolko chcem a kedy chcem, narozdiel od teba, kedze ty tuzis najst niekoho ako má tpch, a dokonca ci presvedcena ze si ho aj zasluzis.. troska skromnosti, zahladenia sa do seba by nezaskodilo, ale hovorim, tot je mimo temy takisto ako aj vase reakcie..

xdanielax

fajn, ja som len chcela poradit. hned v prvom prispevku som sa ta pytala, ak si si nevsimla. koncim.
ale polutuj ma. este.

tinkuska

Maoam teba som tu na fore brala vzdy s respektom a pacili sa mi tvoje prispevky, ale v poslednom case ci nejak "mimo" z mojho pohladu, a v tejto teme ak nemas co povedat, a temu si nepochopila, tak neviem na co sa teraz ozyvas? ja som sa nepytala ci su zemiaky a zelenina drahé, ak si si nevsimla.

Maoam

a VSETKO stoji peniaze, takze to je otazka priorit, ci budes pchat chleby a rozky s mastnou salamou, alebo investujes do zeleniny, co mozno najviac prirodnej stravy a kupit si mineraly na odkyslenie a budes zdravsia...

nic nie je zadarmo

tinkuska

danielka mna nejakou trápnou ironiou nevytocis a uz vobec nie cez net..mne je takych ludi ako ty luto, a mrzi ma to aj za teba, ze si taka ochudobnena o empatiu, a ocividne sa musi totalne nudiť, ked tu prispievas svojimi blabolmi a mimo témy.

Maoam

tinkuska, nejaka si agresivna, co ta nechal priatel, alebo nebol davno sex, alebo mas frustracie z vahy, alebo z coho?

kluuuuuuuuuuuuuuuuud

tinkuska

co ste to ludia za obmedzenci, naco tu komentujete a pridávate svoje drísty, to vás baví? takychto ludi milujem, kto vam uz naleje rozum? ked nemate k tomu co povedat, naco komentujete?

Maoam

mne sa zelenina, zemiaky a t d vobec nezdaju drahe, ked si clovek vezme, co stoja sladkosti a vsetky tie sajrajty z bielej muky verzus nutricna hodnota...