Schudnut- brucho + stehna+ zadok

anjellita

stale na severe.10km od povodneho bydliska :D..to u urcite nepoznate.... ale aj tak mi seci chybaju a s travenim mam sakramentske problemy bo sa nepravidelne stravujem kvoli tomu stahovaniu..
btw ako vidim moc tu nechodite :D ja na net chodim ku kamoske takze preto tak neskoro odpisujem :)
no to som zvedava ci sa nam podari mat tela ako tie missky :D sice ja vysku na to uz nedosiahnem ale aj tak :P
drzme si palceky

Karolinnka

anjelicek moj, ved skus.. ja som tak activiu zacala papat a moje telo sa uz na to prisposobilo a uz to nejde tak lahko :(( ale vies co je vyborne ? susene slivky ale potom ostan doma a nechod niaku chvilu von lebo koniec :))

anjelicek

kupila som si Benefibru na travenie,tak hadam mi pomoze,ked nie tak zmenim hned lekara a vypytam si odporucenie na gastro.uz som trocha spokojnesia,priatel mi prestal vyvarat a ked uz teda ze musim jest tak mi spravi len nejaky zeleninovy salatik a dokonca mi vcera aj radil ako mam cvicit..pozerali sme totiz vcera MISSky a vidle aka som boal nestatsna ked tam behali tie baby s krasnymi plochymi bruskami,malym zadkom a stihlymi stehnami.
dufam aj my budeme mat postavy po akych tuzime.drzim vam palce:)
anjelita a kde to byvas?

Karolinnka

ahoj anjellita, to vazne ? a kde teraz byvas ? ak sa mozem opytat.... no moja tak sa ja ty drz, dufam ze bude aj lepsie

anjellita

prepacte vsetci....stahujeme sa tak som nemala cas...boa viete ako mi je na picu?? krista v takej diere teraz byvame...normalne ze chytam depky:(
ale vam nech sa dariii

Karolinnka

ahoj anjelicek :)) prepac ale nemala som cas ist na net , mam vela povinnosti tak sa ozyvam az teraz... a s tou dr, na nu kasli a chod ku druhej...

anjelicek

caute baby,spravila som skusku,tak uz mam vsetkyza sebou a teraz takmer 2 tyzdne volna.zacnem sa teraz plne venovat zlepsovaniu postavy:)
jasne lenus,pridaj sa