Aky mate nazor na malu svadbu

janilka

je to super buducamamina, dakujem ti velmi pekne. idem si to precitat a aj si to vytlacim, aby som to aj s maminou aj so svokrou mohla prebrat. este raz dakujem!

LucydB

nechcem byt vobec skodoradostna, ale ako sa pozeram na situaciu teraz v celom svete a aj u nas na Slovensku, tak tento rok bude mat viacero bab malu svadbu...@katuska476 ty si ale planovala takuto malu, nie je to len kvoli covid-19, ze?...a kedy ju budete mat?...btw pekne si to napisala...

Katuska476

ja budem mat pekne 12 ludi mne blizkych a to je moja rodina, bude to komorne, krasne, zaplatim si super fotografa a nemusim tam mat 200 ludi lebo sirsua rodina, lebo spoluziacka zo zakladnej, lebo sme sa videli naposledy pred rokom :) viem ze to bude dokonale.

Neznamy 1986

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

buducamamina

Vidis, to ma vobec nenapadlo:-/ Prepacte...Tak idem to skusit spravit ako obrazok a poslat vam to priamo sem do temy....Dufam, ze to budete vediet precitat. Inak sa mi to neda....

janilka

a nemozes nam to sem verejne postnut? ci to sa ti neda? lebo verejne napisat e-mailovu adresu, no z toho nadsena moc nie som.

buducamamina

Baby, Domixie a Janilka mam ponuku jedal, tak mi napiste e-mailove adresy a poslem vam to:-) Tak to bude najjednoduchsie...Ano, minuly rok sme mali svadbu, cca v tomto case na jar:-)...

domixie

buducamamina a cenovo to ako u nich vychadza? mas nejaku ponuku jedal od nich? vy ste mali teraz niekedy minuly rok svadbu alebo uz davnejsie?

buducamamina

Poviem vam baby, ze je uplne jedno, ci budete mat malu alebo velku svadbu. Dolezite je to, ze si aj jednu aj druhu uzijete...My sme mali taku strednu a ten den bol nezabudnutelny!...Vidim, ze sa tu bavite aj o cateringu. Nam vsetko jedlo varila spolocnost Josip a my sme s nimi maximalne spokojni...Aj co sa tyka chute ale aj ceny. Ked budem robit oslavu nejaku, tak isto sa znovu len na nich obratim...Preto som sa rozhodla, ze vam ich aj tu spomeniem. Vsak ak by potreboval niekto nejake blizsie info, tak kludne sa pytajte :-) ;-)