Aky mate nazor na malu svadbu

hrncarka

....ano, uplne vsetkych mame zajednanych...tak ja som radsej skor zajednavala aby som mala istotu, ze udia, ktorych chceme budu mat volny nas termin...

kajka294

hrncarka uz mate uplne vsetko nachystane? zajednane stravovanie, dj-a, casnikov, starejsieho, aranzerku, atd? to ste riadne sikovni!

hrncarka

...mas pravdu, este asi pockam aj ked toto cakanie, to je najhorsie..neviem si ani len predstavit, ze svadbu nebudem moct mat..tolko sa na nu tesim a zrazu toto...ach..dufam, ze ju budeme moct mat...

bronimira

Byt tebou este nic nerusim, este pockaj. do maja sa moze situacia este ukludnit. ved nemoze byt teraz nonstop vsetko zavrete, z coho by ludia zili??? Pomaly sa to rozbehnut bude musiet a podla mna uz v marci to bude kludnejsie.

hrncarka

....ahojte zienky...je tu nejaka babula, ktora planuje mat tento rok svadbu?...my mame vsetko zajednane na 21.5.2021 a ako vidim tuto nasu situaciu, tak sa toho bojim a neviem co mam robit...myslite, ze mam este cakat alebo ju mam radsej presunut na iny termin?...budem vdacna za akykolvek nazor, dakujem!...

smoula

nie, nie, vobec to nebolo tazke, pridala som to ako obrazok, len najviac som sa bala, ze prida taky maly obrazok a ze to nebudete vidiet. ale vsimla som si, ze ked na to kliknem, tak sa to zvacsi a super to je vidiet, takze som spokojna, ze som vam pomohla :)

alenkalienka

@smoula ďakujeme ti :) Že to nebolo také komplikované?? A vidieť to je úplne dobre, takže nemusíš mať obavy ;)

smoula

okey baby, tak ste ma ukecali a posielam vam to priamo do temy. snad to budete vediet precitat. keby nejake otazky, tak kludne piste