Meizitang.....na chudnutie

Leia

Ahojte dievčatá, písali ste mi maily že balíčky nedorazili. Hneď vysvetlím aj prečo. Každý deň som sa naháňala na poštu, kopec som precestovala, ale naše pani poštárky sa ani neobťažovali pracovať po/ut/str a št/pia len do jedenástej, čo som nestíhala z roboty. Bez lístku že majú voľno, proste zavreté. Balíčky som dala našej pani susedke poštárke, ktorá mi povedala že ich pošle hneď ako budú v robote. Takže ich pošle utorok, alebo to stihla aj tento piatok.
Zároveň sa týmto ospravedlňujem za meškanie, naozaj som nemohla spraviť už viac, a dúfam, že teraz to už dorazí všetko v poriadku!

kilecko

Nazrem sem dievcata po vianociach tak po mesiaci a budem sledovat ,ako chudnete z tych tabletiek ,len pozor na to aby neschudli vase penazenky ,ved keby boli zazracne lieky na chudnutie tak sme vsetci chudy ,ale necham sa prekvapit ,len ci napisete pravdu tie co ste to poobjednavali,DOSCHUDNUTIA

Leia

Budem objednávať nejak v strede januára, teraz to prišlo s oneskorením kvôli sviatkom.. Ešte som ich nezačala užívať, ale teším sa ako všetky schudneme v novom roku! :)

Ak niekto bude ešte chcieť, tak znovu píšem svoj mail: maxdiamondx@gmail.com

Baby, napíšte mi potom, či všetky balíčky dorazili ako mali, lebo v poslednom čase sú so slovenskou poštou samé problémy. ďakujem :)

Leia

ČAUTE KOČKYYYYY :)))
Tabletky dneska prišli! Mám toho teraz hrozne veľa, takže po Vianociach (tie ktoré si objendávali) vám ich hneď posielam. Nečakala som, že by mali dneska prísť, tak ich do vianoc už nestíham poslať :( Ale budete mať pekný povianočný darček :) ja som si ešte nedala, začnem ich brať až po novom roku tak vám ešte ani neviem povedať, aké sú..
Od koho som si ešte nepýtala adresu, čakajte email, od koho mám, tak už len balíček :))