Meizitang.....na chudnutie

kilecko

UZ mi prislo na rozum ako by som nazvala ludi co klamu a predavaju nepodarky a oblbuju ludi INTERNETOVI SMEJDI

Chudnite bez tabletiek zapladte si radsej fitko ,alebo si cvicte doma ,zdravu stravu,vodu ,alebo bylinkove caje sa naucite pit aj 2litre denne ,kupte si nove botasky ,teplaky ....to su tie spravne investovane peniaze,poromzyslajte
o tom

kilecko

No a uz to tu mame tabletky ,ktore ani neviete ci su prave a skonciacou zarukou ,kedy sa ludia poucite .Schudli Vam ale iba ak penazenky .Nie so skodoradostna ,ale ja by som takychto ludi co zarabaju na hluposti druhych.......

malaanka

Ahojte
Dostala som ich dnes a som sklamaná.
neviem ešte či sú fake,to som neštudovala,ale bohužiaľ im končí záruka 12.01.2014 a to mi veľmi vadí.
Leia
škoda,že si nevšimla ten dátum expirácie,bolo im treba hneď napísať,aby ich vymenili.
Takže sa potešili ako sa zbavili tovaru,ktorý by museli zlikvidovať.
Ešte som sa nerozhodla či ich vôbec budem užívať,ale skontrolujem balenia,či sú pravé alebo fake a dám vám vedieť.
Jedno je isté,tentokrát sme naozaj vyhodili peniaze.
A ja som si objednala 3 balenia,keďže som mala s ich užívaním dobré výsledky.

Maja67

Leia a nemysliš,že mi uškodia ak su pred zárukou???? Ozaj a kolkokrát denne ich treba brať? Dik
A poprosím aj ostatné baby čo si objednávali, aký tam máte dátum.

Leia, písala si, že ak su originál, je na nich MTZ a ak prejdeš prstom, cítiš to.Ja som sa nedopracovala k tomuto akosi.TAK AKO?

Leia

No popravde, neviem ti povedať čo s tým dátumom, lebo ja som ten obal neštudovala a hneď som ho zahodila :/
Ale takto poviem: neviem či sú fake alebo nie, každopádne na mňa účinok majú. Užívam ich teraz niečo cez týždeň, nemám pocit hladu, strašne veľa pijem čistej vody a to som bežne bola zvyknutá vypiť cez deň tak pol deci.. teraz koľkokrát dva tri litre.. A mám menšie bruško :) ja osobne som spokojná, aj keby boli po záruke:D

Maja67

Leia,došli mi tabletky,ale vysvetli mi prosim,je tam datum 12.1.202 a pod tým 12.1.2014.To znamená záruku?Ak áno,tak do nedeke by som ich mala vybrat vsecke,ne?A mám dojem ze sú fake podla toho co si písala ako tam ma byt znacka MZT,ne? dik

sydney21

Ahojte baby dosť dlho som hľadala tento produkt.A jedného pekného som sa to rozhodla objednať cez stránku www.schudni.cz si pozor na tú pani.Je to klamárka a celá tá stránka je podfuk.Už aj uvažujem nad tým,že dám na tú osobu trestné oznámenie za podvod.Takže baby fakt overte si to odkiaľ objednávate a radšej nech je to drahšie ale budete vedieť,že to neni niaký fake čo Vám môže ešte aj ublížiť!

zuzu1

Malanka ty si už tie tabletky v minulosti uživala ake su podla teba tie čo sme teraz objednavali su prave alebo fake?