Hladam dobreho zubara v Bratislave

nadina

budem im musiet zavolat a zajst na konzultaciu, ze co by mi odporucili a potom sa uvidi :) ale uz by som to chcela mat za sebou aaby som mohla cerit zubky :)

Mesačný princ

Ja som sem už písal ale ak by niekto chcel naozaj dobrého zubára, tak nech navštívi Bernolákovo - Evu alebo Ruženu Macajovú.

Sú síce drahšie ale robia naozaj kvalitne :)

fanka499

co si, ze mesiace :) moj priatel bol tiez u nich a neviem ci cakal na prvy termin vobec dva dni. Oni si vedia najst cas na pacientov kedykolvek. Len treba sa s nimi vopred dohodnut

nadina

takze kovokeramicku korunku som uz uplne vylucila, dam si celokeramicku, len by ma este zaujimalo ako dlho sa caka na objednanie v tom pearl dentale, ktory tu niekto spominal. Dufam, ze to nie su mesiace :/ lebo tolko cakat naozaj nemozem

stroska

treba sa o ne starat rovnako dosledne ako aj o normalne zuby, ale hlavne by bolo vhodne nepouzivat bieliace pasty, lebo tie by mohli korunku poskriabat :)

stanka292

len treba ratat nie len s cenou celokeramickej korunky a anestezie, ale aj tej docasnej korunky, ktoru tam musia dat na tych par dni kym vyrobia tu trvalu :)

martinaZV

tieto celokeramicke by mali vydrzat pokial su dobre urobene tak aj 20 rokov a castokrat aj viac, ale musia byt dobre spravene.. zalezi to asi ako u ktoreho zubara:) ale vacsinou rataju uz aj s anesteziou, aspon otcovi v pearl dentale to tak ratali :)