Hladam dobreho zubara v Bratislave

Eva531

Ja chodím na kliniku Schill Dental a som nadmieru spokojná. Diagnostické postupy, ošetrenie a prístrojové vybavenie kliniky je na najvyššej úrovni, termín vedia dať aj do dvoch dní, prístup zubárov, sestričiek a celého personálu je milý a ľudský, kazy nájdu len tam, kde naozaj sú, veď koniec-koncov snímky zubov s kazmi ako dôkaz toho, že konajú s čistým svedomím, sú ochotní kedykoľvek bez problémov pacientovi na požiadanie vytlačiť na fóliu, aby si ich vzal domov. Je to tam síce trochu drahšie, keďže je to súkromná zubná klinika, ale mne to za tú spokojnosť stojí.

petraska97022

suhlasim, podstatne je v akom stave mas tie ostatne zuby.. mozno sa to bude dat este inak riesit a nebude treba ich trhat

bodocka022

s tymto by bolo dobre sa poradit s nejakym inym zubarom a nie s tvojim, aby zhodnotil, ci tvoj chrup je naozaj v zlom stave, alebo ci este tie zvysne zuby sa budu dat nejako zachranit..

BeFree7

Ja by som sa chcela s vami poradit. Mam problem so zubami uz roky. Kazdu chvilu kaz, zubny kamen, zapal dasna, no proste furt nieco. Moj zubar mi uz vytrhal polovicu zubov a za kazdy tento zakrok si pytal nehorazne peniaze a uz k nemu urcite nepojdem aj keby som mala neviem ake velke bolesti, potrebujem si najst noveho, ale hlavne by som sa chcela spytat ako by ste vy riesili moj problem. Neviem ci si dat dorobit len keramicke korunky k ostatnym zubom, alebo rovno protezu? :/

nadina

budem im musiet zavolat a zajst na konzultaciu, ze co by mi odporucili a potom sa uvidi :) ale uz by som to chcela mat za sebou aaby som mohla cerit zubky :)

Mesačný princ

Ja som sem už písal ale ak by niekto chcel naozaj dobrého zubára, tak nech navštívi Bernolákovo - Evu alebo Ruženu Macajovú.

Sú síce drahšie ale robia naozaj kvalitne :)

fanka499

co si, ze mesiace :) moj priatel bol tiez u nich a neviem ci cakal na prvy termin vobec dva dni. Oni si vedia najst cas na pacientov kedykolvek. Len treba sa s nimi vopred dohodnut

nadina

takze kovokeramicku korunku som uz uplne vylucila, dam si celokeramicku, len by ma este zaujimalo ako dlho sa caka na objednanie v tom pearl dentale, ktory tu niekto spominal. Dufam, ze to nie su mesiace :/ lebo tolko cakat naozaj nemozem

stroska

treba sa o ne starat rovnako dosledne ako aj o normalne zuby, ale hlavne by bolo vhodne nepouzivat bieliace pasty, lebo tie by mohli korunku poskriabat :)