Hladam dobreho zubara v Bratislave

stanka292

len treba ratat nie len s cenou celokeramickej korunky a anestezie, ale aj tej docasnej korunky, ktoru tam musia dat na tych par dni kym vyrobia tu trvalu :)

martinaZV

tieto celokeramicke by mali vydrzat pokial su dobre urobene tak aj 20 rokov a castokrat aj viac, ale musia byt dobre spravene.. zalezi to asi ako u ktoreho zubara:) ale vacsinou rataju uz aj s anesteziou, aspon otcovi v pearl dentale to tak ratali :)

fanka499

priatel bol nedavno si dat urobit jednu celokeramicku korunku a musel absolvovat dve prehliadky v rozpati nejakych 5 dni :-) na prvej mu robili otlacky a dali mu docasnu zubnu korunku a na druhej mu len vymenili docasne korunky za trvale a hotovo uz ma pokoj :)

yorka

pokial dobre viem, tak by malo stacit absolvovat len dve navstevy zubarky.. ale zalezi to aj podla poctu koruniek ktore potrebujes :)

stroska

Ahojte, kedze som alergicka na kov, tak som si asi pred rokom dala urobit celokeramicku korunku a poviem vam ze som sa nou spokojna. Vobec nie je vidiet, ze to nie je moj zub.. celokeramicke korunky su sice o nieco drahsie ale myslim, ze vyzeraju aj prirodzenejsie.. takze ja by som urcite opat zvolila skor tie celokeramicke bez ohladu na to, ze som alergicka na kov :-)

martinaZV

Vobec neviem preco tak utocis, ona sa normalne pytala na keramicke korunky a ja som jej povedala svoju skusenost.. Nic viac, nic menej. A co je nejaky hriech, ze mam dobru skusenost s pearl dental? Ja som rada, ze konecne sme nasli dobreho zubara, ktory si odvedie svoju pracu kvalitne a vezme ma vzdy ked to budem potrebovat. Ja som u nich uz dlho a postupne k nim prechadza cela nasa rodina, takze uz len to svedci o nasej spokojnosti.. Ale tak pre kazdeho je dobry iny lekar :-)