Hladam dobreho zubara v Bratislave

srnka89

Ja som si davala robit teraz celokeramicku korunku v pearl dentale a vyslo ma to 300 euro, ale to zalezi aj od toho ci len korunku alebo ci bude potrebne robit aj kanaliky a podobne :-)

Katarina58L

Moja mama si bola davat robit korunky, len neviem kolko platila. Ale viem ze hovorila, ze to vsetko zalezi od toho kolko koruniek a co este vsetko je potrebne v ustach urobit, cize je to urcite rozne. Ale nesmierne si pochvaluje a konecne sa viac usmieva aj vdaka tomu ze ma korunky :-)

nadina

Ahojte, chcem sa spytat nedavali ste si niekto robit keramicke korunky? Chcela by som vediet kolko vlastne nieco take stoji, dakujem

react

Naty63 - odkiaľ vieš, že je najlepšia? To by si mohla tvrdiť len ak by si vyskúšala všetky stomatologické ambulancie v SR, takže tej zubárke láskavo nerob takýmto trápnym spôsobom reklamu. Alebo sa pod tou prezývkou skrýva samotná zubárka :D
PS.: Predstav si, že ani pre mňa nie sú zubné prehliadky utrpením, a to nechodím k tej tvojej dokonalej zubárke.

Naty63

Baby suhlasim s vami, pani doktorka Banasova, so svojim timom je jednoznacne najlepsia. Je velmi prijemna a hlavne trpezliva, co je myslim velmi pri takejto praci dolezite. A velkym plus je ich skvele vybavenie ambulancie, ktore svedci aj o ich profesionalite. Som naozaj rada, ze som konecne nasla doktorku vdaka ktorej moje zubne prehliadky nie su utrpenim.

Radoslava123

ajam - reagujem na tvoj dlhší príspevok z 30. 7. - ja som dostala v roku 2010 asi 7 koreňových výplní - prvý takýto zub bez korunky mi vydržal 5 rokov, potom sa zlomil (jedla som orechy), dal sa však ešte korunkou zachrániť. Ostatné ešte ako-tak držia pokope, treba sa však do budúcnosti pripraviť na ošetrenie týchto zubov korunkami.

Katarina58L

Linda suhlasim s vami na plnej ciare. My k nim chodime cela rodina uz par rokov a nevieme si vynachvalit. Ten pristup, tie ceny a hlavne kvalitu!

Linda703

Podstatna je kvalita prace a pristup ako som uz povedala. Mozem povedat, ze ja som uz obehala mnoho zubarov aj kvoli dietatu ale aj kvoli sebe a ludsky a profesionalny pristup som dostala len v pearl dentale. Maju super vybavenie ambulancie, beru na cas a svoju pracu odvadzaju fakt skvelo a za skvelú cenu :-) dostala som sa k nim len nedavno ale uz sme si tam odsedeli svoje preto mozem povedat, ze som spokojna

Evic

Pod skvelymi skusenostami som myslela odborne osetrenia lekara. Ma profesionalny pristup, skusenosti zo zahranicia a vyuziva moderne pristroje. Napr. diodovy laser (na objavenie zubneho kazu), ale nechcem robit reklamu :-) Ja som mala nastastie len bezne osetrenie a dentalnu hygienu. Ale manzelovi robili implantat a je velmi spokojny. Dcere vyberali horne nevyrastene 8-cky. Spokojna bola aj s pristupom lekara a o vysledku ani nehovorim. Ale moj prvy prispevok bol odpovedou na temu : "Hladam dobreho lekara v Bratislave" a doporucila som stomaklinik.sk na základe vlastných skúseností.

Linda703

suhlasim s vami, ide o kvalitu prace ktoru lekar vykona a nie o to ako to vyzera v cakarni.. podstatne je ake ma vybavenie v ambulancii a nie v cakarni