Hladam dobreho zubara v Bratislave

stanka292

nadina ak Ti mozem odporucit tak radsej by som isla do tych celokeramickych koruniek, je tam sice o nieco vyssia cena ale myslim ze su vhodnejsie, pamatam si ze moj dedo si daval kovokeramicke a casom sa mu dasna ako keby usupili a bolo mu to trosku vidiet.

nadina

a neviete ako je to po vysledku? bojim sa ci pri kovokeramickej korunke nie je vidiet tu kovovu cast aspon trosku pri dasne :/

martinaZV

kovokeramicke su lacnejsie, myslim ze o nejakych 50 euro.. otec si prednedavnom tiez dal spravit a tiez teraz vyskereny chodi jak slniecko :) a tiez bol v pearl dental lebo chcel mat istotu ze to bude mat kvalitne urobene a za normalnu cenu.

srnka89

Ja som si davala robit teraz celokeramicku korunku v pearl dentale a vyslo ma to 300 euro, ale to zalezi aj od toho ci len korunku alebo ci bude potrebne robit aj kanaliky a podobne :-)

Katarina58L

Moja mama si bola davat robit korunky, len neviem kolko platila. Ale viem ze hovorila, ze to vsetko zalezi od toho kolko koruniek a co este vsetko je potrebne v ustach urobit, cize je to urcite rozne. Ale nesmierne si pochvaluje a konecne sa viac usmieva aj vdaka tomu ze ma korunky :-)

nadina

Ahojte, chcem sa spytat nedavali ste si niekto robit keramicke korunky? Chcela by som vediet kolko vlastne nieco take stoji, dakujem

react

Naty63 - odkiaľ vieš, že je najlepšia? To by si mohla tvrdiť len ak by si vyskúšala všetky stomatologické ambulancie v SR, takže tej zubárke láskavo nerob takýmto trápnym spôsobom reklamu. Alebo sa pod tou prezývkou skrýva samotná zubárka :D
PS.: Predstav si, že ani pre mňa nie sú zubné prehliadky utrpením, a to nechodím k tej tvojej dokonalej zubárke.

Naty63

Baby suhlasim s vami, pani doktorka Banasova, so svojim timom je jednoznacne najlepsia. Je velmi prijemna a hlavne trpezliva, co je myslim velmi pri takejto praci dolezite. A velkym plus je ich skvele vybavenie ambulancie, ktore svedci aj o ich profesionalite. Som naozaj rada, ze som konecne nasla doktorku vdaka ktorej moje zubne prehliadky nie su utrpenim.

Radoslava123

ajam - reagujem na tvoj dlhší príspevok z 30. 7. - ja som dostala v roku 2010 asi 7 koreňových výplní - prvý takýto zub bez korunky mi vydržal 5 rokov, potom sa zlomil (jedla som orechy), dal sa však ešte korunkou zachrániť. Ostatné ešte ako-tak držia pokope, treba sa však do budúcnosti pripraviť na ošetrenie týchto zubov korunkami.