Hladam dobreho zubara v Bratislave

betuskamuska

cistenie kanalikov? tak to potom naozaj dlhodobo muselo byt nieco zanedbane. A radim ti co najskor si najst zubarku, ktora ti to kvalitne vsetko urobi aby si nemala este vacsie problemy. So zubami opatrne, pretoze problemy so zubami su asi najhorsie ;)

simonska

myslím, že v dnešnej dobe je málokto spokojný so svojim zubárom. Ja tiež si hľadám nového pretože táto moje terajšia mi zanedbala zuby a vyzerá to dokonca tak, že budem musieť čo najskôr podstúpiť čistenie kanálikov, dúfam, že to mi apsoň trošku pomôže. :(

r62

Už som doporučoval. Chodím k MUDr. Duckovi a som spokojný. Treba prečekovať aj stránky a potom sa rozhodnúť. Stomaklinik je vyhľadávaná. Je síce na priame platby, ale nikdy nesľúbia viac, ako vedia ponúknuť. Skús si ich pozrieť stomaklinik.sk

cecilia20

Aj ja hľadám nejakého zubára v Bratislave ( Staré Mesto, Karlova Ves, Dúbravka), niekoho kto ordinuje aj v popoludňajších hodinách po 15.30 a prijíma nových pacientov. Prosím, napíšte mi dobré aj zlé skúsenosti. Ďakujem.

Linda703

jasne, ze by ti skor pomohli na sukromnej.. Ja chodim k sukromnej uz roky a viem ze som lepsie rozhodnutie asi ani urobit nemohla. Tak musis si porovnat viacere, kazdy Ti povie, ze ta jeho je ta naj naj.. Ja chodim do Pearl Dental a ja som s nimi spokojna. Doposial som nemala ziadny problem, ze by mi bez priciny vytrhli zub alebo ze by ma nechceli vziat a podobne. Vzdy som tam obisla velmi dobre.. :) hlavne to uz ries a necakaj, nech sa Ti nepohorsi.

tamara079

urcite ano, sukromny lekar si nedovoli odflaknut nieco na tvojich zuboch, co mam skusenosti tak sukromny dba na to co bude pre teba najvhodnejsie a najbezpecnejsie :) takze urcite radsej hladaj takeho zubara..

BeFree7

prave preto hladam nejakeho noveho, ktory by sa mi na zuby pozrel poriadne. Naozaj si myslite, ze by mi skor pomohli na sukromnej klinike? Po pravde som nad tym uz aj premyslal ale nejako som nevedel na ktoru sukromnu kliniku sa obratit, kedze povacsine maju prehnane ceny a neurobia na zuboch nic. Ja potrebujem ist k naozaj kvalitnemu a odbornemu lekarovi :)

Linda703

Ak mas taketo problemy so zubami, tak urcite zajdi radsej na sukromnu kliniku.. nehovorim, ze vsetci statni zubari su zli to nie.. Ale myslim, ze na sukromnej by sa ti venovali urcite viac a hlavne vacsina dobrych takychto klinik maju uz vsetky mozne pristroje na ambulancii aby si na vysterenia nemusela chodit niekde mimo ambulanciu :)

betuskamuska

Ja chodim tiez na sukromnu kliniku a zatial som nadmieru spokojna. Zubarka presne vie co robi, ma skvele vybavenie ambulancie a co je pre mna podstatne ze pristupuje k pacientom velmi ludsky a nevyvysuje sa ako niektori ini lekari. Ja som mala problemy so zubami, moja predosla zubarka mi ich chcela vytrhat lebo vraj by sa mi len ten problem siril dalej a nakoniec aj tak by mi musela vsetky vytrhat a to bol ten zlom kedy som nabrala odvahu a zmenila zubarku. A urcite nelutujem, viem, ze toto bolo moje najlepsie rozhodnutie za posledne roky :)