Hladam dobreho zubara v Bratislave

Naty63

Ja pridem k zubarovi a nie do cakarne kvoli krbu.. Pre mna osobne je napriklad velmi podstatny pristup lekara a vysledok jeho prace, nie nejake zariadenie cakarne..

xyw

Zase si niekto potrebuje robiť reklamu... Mne osobne vôbec nezáleží na tom, či bude v čakárni krb alebo akvárium, prvoradá je kvalita práce. Všade sa už objednáva na termín a potom je to bez čakania, nechápem prečo to treba vyzdvihovať ako keby to bolo niečo výnimočné.

Evic

Po prestahovaní sme hladali stomatologa. Priatelia nam doporucili a sme velmi spokojni. Cakaren s krbom, priatelska atmosfera, objednavky presne na termin. Za 7 rokov sa nam nestalo, ze by sme cakali. Mame skvele skusenosti s stomaklinik.sk

Linda703

ja si tiez myslim ze celkovu davaju len vo vynimocnych pripadoch, ale mna ta lokalna zaujimala. Na to ze je to sukromna zubarka tak cena je fajn :)

klarate

je pravda, že používajú aj celkovú anestéziu, ale ja si myslím, že len málokedy predsa len je to zásah do tela nie? :-) a čo viem tak lokálna stojí okolo 10e :-)

ajam

Zdravim Vas, Luisa, asi som to nestihol uviest v dost dlhom texte o mojej keramickej vyplni: Lekar ma hned v uvode navstevy upozornil, ze by nedal na zle endodonticky osetreny zub keramicku vypln - kanaliky su teda spravne vycistene.Dakujem za Vas nazor. Pekny vecer.