Hladam dobreho zubara v Bratislave

Katarina58L

Linda suhlasim s vami na plnej ciare. My k nim chodime cela rodina uz par rokov a nevieme si vynachvalit. Ten pristup, tie ceny a hlavne kvalitu!

Linda703

Podstatna je kvalita prace a pristup ako som uz povedala. Mozem povedat, ze ja som uz obehala mnoho zubarov aj kvoli dietatu ale aj kvoli sebe a ludsky a profesionalny pristup som dostala len v pearl dentale. Maju super vybavenie ambulancie, beru na cas a svoju pracu odvadzaju fakt skvelo a za skvelú cenu :-) dostala som sa k nim len nedavno ale uz sme si tam odsedeli svoje preto mozem povedat, ze som spokojna

Evic

Pod skvelymi skusenostami som myslela odborne osetrenia lekara. Ma profesionalny pristup, skusenosti zo zahranicia a vyuziva moderne pristroje. Napr. diodovy laser (na objavenie zubneho kazu), ale nechcem robit reklamu :-) Ja som mala nastastie len bezne osetrenie a dentalnu hygienu. Ale manzelovi robili implantat a je velmi spokojny. Dcere vyberali horne nevyrastene 8-cky. Spokojna bola aj s pristupom lekara a o vysledku ani nehovorim. Ale moj prvy prispevok bol odpovedou na temu : "Hladam dobreho lekara v Bratislave" a doporucila som stomaklinik.sk na základe vlastných skúseností.

Linda703

suhlasim s vami, ide o kvalitu prace ktoru lekar vykona a nie o to ako to vyzera v cakarni.. podstatne je ake ma vybavenie v ambulancii a nie v cakarni

Naty63

Ja pridem k zubarovi a nie do cakarne kvoli krbu.. Pre mna osobne je napriklad velmi podstatny pristup lekara a vysledok jeho prace, nie nejake zariadenie cakarne..

xyw

Zase si niekto potrebuje robiť reklamu... Mne osobne vôbec nezáleží na tom, či bude v čakárni krb alebo akvárium, prvoradá je kvalita práce. Všade sa už objednáva na termín a potom je to bez čakania, nechápem prečo to treba vyzdvihovať ako keby to bolo niečo výnimočné.

Evic

Po prestahovaní sme hladali stomatologa. Priatelia nam doporucili a sme velmi spokojni. Cakaren s krbom, priatelska atmosfera, objednavky presne na termin. Za 7 rokov sa nam nestalo, ze by sme cakali. Mame skvele skusenosti s stomaklinik.sk

Linda703

ja si tiez myslim ze celkovu davaju len vo vynimocnych pripadoch, ale mna ta lokalna zaujimala. Na to ze je to sukromna zubarka tak cena je fajn :)