Hladam dobreho zubara v Bratislave

Hanka k

Pani doktorka drobenova je v stupave na hlavnej ulici,je to sice trosku mimo bratislavu,ale urcite sa oplati ju navstivit,velmi mila ochitna a hlavne sikovna

simonska

Ja viem, že je to ťažko keďže teraz to berú ako prácu, pacientov ako na páse, čím viac vybavia tým lepšie. Len to neznamená, že majú právo zanedbávať :( neviem, ja som myslela že toto ako so mnou komunikuje ako sa o moje zuby zubárka stará, že je to normálne a bežné. Aj to je bežné ale u ľudí, ktorí nemajú žiadne problémy jedine. Musím sa poobzerať po nejakej, táto pani doktorka je kde?

stanka292

Bolest zubov je naozaj najhorsia bolest. To radsej porod :) :) ale toto sa mi nepaci. Mam pocit, ze coraz viac statni zubari zanedbavaju svojich pacientov. Ja som tiez musela zmenit lekarku a zacala som chodil k sukromnej k doktorke Banasovej a az tam som pochopila ako ma vyzerat starostlivost o pacienta. Ze lekar by sa mal naozaj zaujimat, pytat a podobne. Ze to nie je len o tom, ze pozrie do ust no dobre mozte ist domov :)

Hanka k

Dr. Drobenova v stupave,mozeme aj s manzelom a znamymi len a len doporucit,sice sukromna ale vobec nie draha,sikovna trpezliva,zachranila mi dva zuby ktore mi chceli v bratislave trhat a robit mostiky,akutnych berie hned a volny termin vzdy do tyzdna najde

Hanalieta

To Ti mozem potvrdit, ja som dve roky mala bolesti chodila po vsetkych moznych statnych zubaroch a len si ma prehadzovali. Dodnes neviem ci mi nevedeli pomoct alebo nechceli, ale vzdy som odchadzala s ambulancie s tym, ze nebojte uz bude dobre. A nebolo. Nakoniec som bola nutena vyhladat sukromnu zubarku a musim si zaklopat, ale zatial vsetko fajn. Vyskusaj, stratit uz nemas co.

simonska

jasné, že som pravidelne chodila na preventívky. Mama mala roky problémy so zubami a velké bolesti. A pamätám si ako hovorila, že bolesť zubov je ta najhoršia bolesť, preto som si povedala, že budem poctivo chodiť k zubárke a vidíš ani to mi nepomohlo :( nemám tušenia, či nevidela, že niečo so zubami nie je v poriadku alebo čo. To ozaj neviem. Ale čo najskôr by som chcela ísť od nej a riešiť tieto problémy. Takže sa mám radšej poobzerať po nejakej súkromnej ambulancii?

lorry22

ak ti mozem poradit, tak to ries co najskor. Kym nemas nejake bolesti, lebo potom budes lutovat, ze si to odkladala. Je dolezite najst lekara ktory sa ti povenuje a poriadne vycisti a da doporiadku vsetko co treba. Sasena ma pravdu, pri obycajnych prehliadkach nie je so statnymi nejaky problem ale akonahle prides ze mas problem a treba ho riesit, tak je s tym len patalia. Cize pri vybere sa zameraj radsej na sukromnu.

sompetko

tiez si myslim, ze pokial si pravidelne absolvovala prehliadky tak to mala vidiet. Cize ona zrejme urobila chybu na tvojom mieste by som k nej uz vobec nesiel a radsej by som si zaplatil niekoho kto sa mi o zuby ukazkovo postara

Sašena

ona Ti zanedbala zuby? to znamená, že ty si normálne poctivo chodila na prehliadky? toto je vec ktorej nerozumiem. Veď pri prehliadkach musela vidieť, že sa niečo deje, nie?.. Určite keď máš takéto problémy tak sa radšej obráť na súkromného lekára. Ten si vyhradí na teba dostatok času a urobí všekto preto aby Ti zuby zachránil a aby si nemala bolesti. Už len nájsť nejakého ktorý Ti bude vyhovovať.

BeFree7

asi si necitala moj prvy komentar, mala som velke problemy so zubami. Nehovorim, ze uz su vsetky ok, ale som na najlepsej ceste k tomu aby som raz mala pekne zuby. Nakoniec som predsalen bola nutena obratit sa na sukromnu zubarku, ale nelutujem to. Tie peniaze boli dobre investovane..