Hladam dobreho zubara v Bratislave

anicka89

mariama teraz áno, ale tak toto sme si nikto nevybrali, že to takto bude, myslím, že to ani nikto z nás nečakal, že toto sa stane.
Mne sa podarilo ešte aj preventívku začiatkom roka stihnúť, takže ja som v pohodke aj v tomto smere, že sa nestresujem ;)

mariama254

For you - Chéri
O takychto pripadoch som aj ja uz pocula a teda viackrat. Nie je to nic prijemne, najma ked su nejake problemy, bolesti, ktore cloveka ani spat nenechaju.
Len teraz v tomto pripade je lepsie si vopred zavolat, ked je situacia aka je :/

samija

cheri to niekedy sa treba popalit, aspon mam taky pocit, ze niektore veci chcu cas.
ale dobre, ze si jej dala kontakt, teraz uz jej je dobre? uz bolesti nema?

Chéri

Začalo ju to bolieť, lebo mi volala a sťažovala sa, hneď som jej posielala kontakt. Lebo zase, že šla nejako skoro do ambulancie k svojmu a odsúvali ju furt a čakala tam hodinu a nič, tak povedala, že skúsi niečo iné. Až teď si uvedomila, že aké je to na nič mať bolesti a že tieto veci treba dať do poriadku úplne, aby bolo dobre.

Bionetla

Cheri len aby sa nestalo, ze ju to zacne boliet alebo co, ked to nema urobene dobre akoze do konca dotiahnute, no ja by som v takomto pripade ani len nerozmyslala a hned by som si to isla dat dokoncit, aj ked inemu zubarovi, ale aby som vedela, ze to bude urobene a dobre

Chéri

LorQa našťastie s týmto som ja problém nemala odkedy chodím do ambulancie o ktorej som písala nižšie, dávnejšie. Aký čas dostanem, tak vtedy ma aj vezmú a áno je to vec, z ktorej sa aj ja teším, lebo napríklad akurát včera som bola s jednou kamoškou ktorá nemá od leta zub dokončený, bola objednaná na istú hodinu k svojmu zubárovi, tam sa aj dostavila a nakoniec tam čakala viac ako hodinu a nik si ju ani len nevšimol tak sa zobrala a išla preč. Akože ani z jej strany to nebolo zodpovedné, lebo keď nastane problém, tak z istej časti si aj sama zaň môže :/

anicka89

čakanie nie je podľa mňa fajn pre nikoho, ja aj keby som čas mala, tak stále sú rôzne iné spôsoby ako efektívne viem inak čas využiť a nie stráviť ho u nejakého doktora hodiny ;)

lorQa

Samija a to príjemná skúsenosť nie je, ja nehovorím, keby som bola celé dni doma, že nemám čo robiť tak nepoviem fakt ani pol slova. Ale takto keď musím miliardu vecí stihnúť tak ozaj nemám chuť niekde v čakárni byť dlhé hodiny :(

samija

pre mna to je napriklad velmi podstatne :) to ci sa dostanem na cas na radu, lebo uz niekolkokrat sa mi stalo, ze som musela u nejakeho doktora hodiny a hodiny cakat, len aby prisiel na mna rad :/

siminii

Havka, keď ono je to ťažko. Každý máme iné predstavy a iné veci nám vyhovujú. Niekto napríklad vôbec nestavia na prístupe lekárov, alebo na tom či sa dostane na radu na čas a pre niekoho iného môže byť zas to priorita. Je to ozaj rôzne.