Hladam dobreho zubara v Bratislave

siminii

Havka, keď ono je to ťažko. Každý máme iné predstavy a iné veci nám vyhovujú. Niekto napríklad vôbec nestavia na prístupe lekárov, alebo na tom či sa dostane na radu na čas a pre niekoho iného môže byť zas to priorita. Je to ozaj rôzne.

havka

Spytaj sa znamych. Nema zmysel vzdvedat sa na fore podla mna. Tu sa zubari mozu chvalit aj sami a kydat na konkurenciu. Potom prides k niekomu a budes sklamana. Taktiez nema zmysel chodit na stranky, ktore hodnotia lekarov. Pojdes k najlepsie ohodnotenemu lekarovi a nebudes spokojna. Alebo pojdes k najhorsie ohodnotenemu lekarovi a budes spokojna. Alebo pojdes k lekarovi bez hodnotenia a budes spokojna. Je to len a len o osobnej skusenosti. Chod k niekomu, vyskusaj a potom si toho zubara ohodnot sama pre seba. Ci si bola spokojna.

mariama254

For you - Chéri
Kedysi som sa aj ja zamyslala nad tym, ze kde kolko penazi necham a podobne, ale zacalo mi postupom casu a nejako to asi prislo aj s vekom, ze mi viac zacalo zalezat na kvalite lekara. Na tom aby som dostala ozaj dobru starostlivost.

Chéri

Kam chodím teraz? Do Pearl Dental, je to súkromná ambulancia v Ružinove:) Ako som ti písala, pre mňa je proste prístup podstatný a tiež aj kvalita práce, takže to boli dôvody pre ktoré som sa takto rozhodla, že vymením štátneho lekára za súkromného a teda s týmto rozhodnutím som v pohode, neľutujem ho, síce stojí to peniaze, to áno, ale ide predsa o zuby, o zdravie, takže to neriešim:)

samija

cheri ale vidis, ze uz je to inak a asi sa teraz citis aj lepsie, ked uz vies, ze nemusis mat nejake obavy co? :) kam chodis k stomatologovi teraz, ked uz si bez strachu?

Chéri

Linduss za dobrú a kvalitnú prácu v tomto smere ja som ochotná zaplatiť koľkokoľvek. Je mi to jedno. Pre mňa je kvalita a prístup tou alfou a omegou všetkého!

linduss84

Ked niekto sa strani zubarov aj z dovodu ceny, viem, ze mnohym nam zalezi aj na cenach, ze proste vsetko nieco stoji, ale ked ide o zdravie, o zuby a taketo veci, tak myslim, ze setrit netreba.

siminii

Anička, keď sú veci, ktorými si človek musí sám prejsť aby pochopil, že strach treba zahodiť. Že v istých situaciách sa treba prekonať, treba spraviť ten krok mimo svojej komfortnej zóny. Aj keď je pravda, že väčšinou ten strach pramení z niečoho. Len keď sa prehliadkam a riešeniam problému budeme vyhýbať, tak sa to všetko na seba nakopí a to lepšie nebude.