Hladam dobreho zubara v Bratislave

simonska

martinka na zaciatku je potrebne vstupne komplexne vysetrenie aby zubarka prisla na to, ci nieco ta predosla zanedbala, ci je vsetko ako ma byt. Hlavne si musis vybrat zubarku ku ktorej chces prestupit a zistit si ci berie :) tiez som si tym teraz nedavno presla.

simonska

Rozmyslam nad tym, ze u nej aj zostanem. Naco hladat niekoho ineho ked zatial som spokojna, uvidime ako prebehnu dalsie navstevy ale zatial to vyzera ze to bude vsetko ok. Lorry22 prisla som na to, ze to jednoduche nie je ale som rada ze uz zubarku mam :)

ladimed

BeFree7 presne ako pises. Aj co sa tyka zubov tak na tie by sa mali najst peniaze vzdy. Pretoze zuby su dolezite. Niet nad to ked niekto ma krasne zuby. Mnohokrat som sa stretol s ludmi co mali zuby v katastrofalnom stave a to cloveka prejde aj chut s takymi sa bavit.

lorry22

yorka v tomto pripade mi to neda nesuhlasit. Zuby co sa tyka bolesti a problemov s nimi tak je to castokrat horsie ako ked ma niekto migreny alebo nieco podobne. A najst lekara ktory cloveka neotoci hned medzi dverami je umenie. Nastastie este stale taky lekari existuju. :)

yorka

sompetko myslim, ze ak clovek objavi dobreho zubara, tak by bol hriech u neho nezostat.. ci nie? :) v dnesnej dobe je velmi tazke najst zubara ktory by mal svoju pracu rad a o tom by svedcila aj kvalita jeho prace..

lorry22

simonska tak to som rada ze si spokojna, neporadila by som ti zle ani nikomu pretoze sama viem ake je tazke najst dobreho lekara a o to tazsie ak sa jedna o zubara..

simonska

bola som tam este v tej tyzden ako som ti sem pisala. Ozaj som to uz nechcela dlhsie odkladat. Uz bolo na case to vyriesit. A myslim, ze som to celkom vyriesila s vasou pomocou k mojej spokojnosti. Doktorka bola fajn a konecne som videla aky by mal byt pristup k pacientom.

BeFree7

clovek by ani neveril ake problemy mozu byt so zubami az kym si tym sam neprejde. Teiz som tomu nechapala ako niekoho mozu boliet zuby tak, ze nemoze spavat, no teraz to uz viem, kedze som si nimi presla. Vyber zubara urcite netreba zanedbat.