Hladam dobreho zubara v Bratislave

leko

Pravdou je ze zubari si zrejme pacientov vyberaju. Nie je ich jednoducho zmenit. povedia si, preco by mali opravovat zuby po nejakom fuserovi. Cele je to o nicom, aj slobodna volba zmenit lekara. Zubari si robia co chcu, pytaju za osetrenie kolko chcu,od poistovni si tiez pytaju, za to co napisu a nik sa pravdivo nic nedozvie, Pobolieva ma tiez zub a zubar tam nic nevidi a to len preto lebo plomba, ktoru robil je este v zaruke. Vacsina plomb mi po nom nedrzi a robia sa pod nimi kazy. Niektori zubari si myslia ze pacient je taky hlupy, ze nevidi ake robia finty len aby zarobili a oni mudro vysvetlili. Pozeram si elektronicku kartu svojej poistovne a vidim za co, kedy a ako si uctuje. lenze poistovne nevedia kolko si uctuju zubari priamo od pacienta. A nikto z kompetentnych neurcil ziadne pravidla aby sa clovek necitil u zubara ako chudak, pokial nema plnu penazenku.

mariama254

za mna co sa tyka zubarov tak sukromny. Vystriedala som asi troch statnych a vzdy som chodila domov s placom. Raz od bolesti, raz od toho ako lekar ku mne pristupoval. Nie je to lahke najst spravneho zubara, ale verim ze tebe sa to podari :-)

IvanaIva

Ako že nie je ochotný ťa vziať? skúšal si naďalej štátnych či aj nejakých súkromných? verím tomu, že ak venuješ tomu trošku času urobíš si prehľad, kde aký zubár je a zavoláš tam a opýtaš sa tak určite niekoho nájdeš.

slizik

Preco som neodisiel? pretoze som dufal ze to je len nejake zle obdobie. Ze sa to popravi a bude dobre. Ale uz to prekracuje hranice. Ano k statnemu. Leko to mas pravdu, sice v BA nie je s nedostatkom zubarov problem ale nie kazdy je ochotny ta vziat :-/

IvanaIva

leko ale pokiaľ sa bavíme o zubárovi v BA tak to by snáď nemal byť problém nájsť nejakého iného. Či? Len treba nájsť odhodlanie na zmenu. Ja som sa pol roka odhodlávala odísť k inému.

leko

Niekedy je tazko zmenit zubara ked ich je v mensom meste malo. A ked navyse clovek chodi k takemu, po ktorom plomby vypadavaju a zubarko len inkasuje. A stažovat sa nie je kde, len plati a platit, nie je nad zdrave zuby.

nikuska333

prečo si od tvojto terajšieho zubára neodišiel už skôr? keď máš takéto problémy a on ti nepomáha tak treba hneď vyhľadať niekoho iného, kto ti dá zuby konečne na poriadok. To chodíš k štatnému zubárovi?

slizik

Ahojte mam problemy so zubami a uz nevladzem vyhadzovat peniaze do luftu a uspech ziadny. Zubar sa mi vzdy pospara v zuboch vezme peniaze, ale ziadne zlepsenie necitim. Bolesti neusupuju pokial si nedam nejaku tabletku. Uz som na nervy, neviete mi poradit kde by sa mi naozaj venovali a riesili moj problem??

martinka090

a to je jedno hej, ci chcem ist k sukromnemu, ci k statnemu inemu, vzdy je ta preventivka potrebna. Za to, ze chcem k inej prejst sa aj nieco plati? alebo ako to funguje?

lorry22

zalezi to aj od toho s cim tam ides, ci mas nejaky problem alebo len na preventivku a tak. :) ale samozrejme sa informuj ako to u daneho zubara chodi aby si vedela na com si.