Hladam dobreho zubara v Bratislave

Bionetla

Fenix ved prave to je to nad cim premyslam ci sa mi tie peniaze do sukromneho zubara oplati dat nie ze to bude to iste co aj pri statnych, ze furt tam budem musiet chodit a z penazenky by bude ubudat a nic z toho

fenix

@Bionetla sukromny zubar nespolupracuje po vacsine (pokial ja viem) so ziadnou poistovnou takze si zaplatis komplet vsetko.. ale tak zas na druhej strane ja som zastanca toho ze raz a poriadne.. aby si k nemu nemusela behat ako na klavir a hlavne aby ti neznicil zuby...

MariaH

Ja chodím s celou mojou rodinou vždy na konci roka. Žial nie je to najidealnejší termín ale tak sústavne som zaneprazdnená buď ja alebo manžel :)
A áno pripajám sa k tím, čo chodia k sukromným doktorom predsa len sú trochu na inej úrovni. Ale samozrejme je to každého subjektívny názor :)

Bionetla

Takto ked chodite na sukromne kliniky alebo teda ambulancie, tak ako to je co sa tyka platenia? Tam asi vobec nic nehradi poistovna ze?
Nechodim zatial k ziadnemu sukromnemu preto sa pytam, chcela by som si dat urobit nejake korunky a neviem kde :/

fenix

gabrieelka - ja chodim tiez do sukromnej ambulancie.. zial v dnesnej dobe je to tak ze to dost zavisi od toho ci je niekto statny alebo sukromny.. ale samozrejme okrem tohto aj na pristupu

Raddii

Tak u vás pomohla zmena zubára hej? No ja neviem jak to s tým našim otcom vymyslíme. Chcela by som ešte do Vianoc aby išiel k zubárovi, aby mal cez Vianoce pokoj, nie že potom ho nejaké problémy zbytočne lapnú :/

gabrieeelka

Raddii čo som mu povedala? tak dohodli sme sa že pôjde k inému zubárovi, že mu vybavím, tak som ho vzala do Pearl Dental, predsa len je to iné ako keby mal ísť do štátnej ambulancie..a síce po ceste už vyžúval, či musí či by sa to nejako nedalo len tabletkami tie bolesti stlmiť a neustúpila som. Išla som s ním až ku dverám, išiel dnu a vybavené :) čo no treba naliehať a neustúpiť :)

stanka292

Raddii myslim ze je to aj o tom ako zubar k pacientovi pristupuje, ak chodi k statnemu zubarovi ktori bez problemov pacientov zanedbava a riesi problemy alebo ich kamufluje len ak je to uz akutne tak sa ani necudujem ze k nemu nechcu pacienti chodit. Preto si myslim ze skor by si ho nahovorila k nejakemu zubarovi ktory mu bude venovat cas a bude sa zaujimat o problemy

Raddii

Ale ako sa ti to podarilo? čo si mu povedala že sa na to dal? lebo na nášho otca akoby nič neplatilo. Ten aj keby sa zvíjal v bolestiach tak by k zubárovi nešiel a mňa to už privádza do zúfalstva

gabrieeelka

Raddii prehovoriť k zubárovi je ťažko. Mne sa podarilo konečne môjho chlapa dotiahnuť k zubárke. Dlho to síce trvalo, predchádzali k tomu dlhé rozhovory, ale nakoniec sa mi to podarilo doviesť do úspešného konca a už nemusím o bolestiach počúvať :)