Hladam dobreho zubara v Bratislave

Raddii

ako sa ti poradilo ju prehovoriť alzbetiena? či sama od seba sa rozhodla? my sa zase s maminou snažíme dotiahnuť tatina k zubárovi a je to teda dosť na prášky, keďže ten o svojom zubárovi terajšom nechce ani len počuť a k novému tiež ani za svet. Neviem čo s tým.

matusa_buky

christina lenže je aj nejaký súkromný zubár, ktorého si bežný človek môže dovoliť? že keď chce zuby že nemusí robiť len na tú návštevu zubára, hm??? mne je to jasné že nie je zubár ako zubár, ale toto ma teda dosť zaujíma.

alzbetiena

*christina lenže* malo by to byť tak, že súkromný zubár by mal byť kvalitnejší nie? myslím aj vo všeobecnosti - *malo by to tak byť*..aspoň môj pocit z toho je taký. Ja som v živote u štátneho zubára nebola ale mamina chodila nejaký čas a žiadnu chválu som teda na neho počula, tak tiež prešla k mojej zubárke.

christina1988

Tak slizik to ti verím :)
matusa_buky zapamätaj si jednu vec a to - nie je súkromný zubár ako súkromný zubár, ani čo sa cien týka ani kvality. Potom je fajn aby si mala na pamäti, že cena nie vždy zodpovedá kvalite takže nie je dobré sa s ňou riadiť ;)

matusa_buky

Kiora lenže myslím že je dosť finančne náročné chodiť k súkromnému zubárovi nie? to akože človek ozaj chodí do práce len preto aby v daný mesiac mohol ísť k zubárovi, veď to je na nervičky nie?

slizik

To nie je len fajn. Vies aky som rad ze konecne nemusim riesit nic a hladat kade tade? vycerpavalo ma to neskutocne, ale ked clovek musi riesit zuby tak z toho sa cuvnut neda a som rad ze som isiel k tejto zubarke, pretoze ma na mna cas, zaujima sa a to je to najdolezitejsie

christina1988

slizik tak to je fajn, že konečne si sa s tými problémami niekam pohol a môžeš ich riešiť. Niet nad to, držím ti palce, aby si sa úspešne z toho dostal, pretože problémy so zubami nie sú srandičky :)

slizik

caute nemal som cas sa tu zastavil. Chcem sa vam podakovat :) konecne som bol u zubara a vyriesil som vsetko co som potreboval dat na poriadok. Zasiel som nakoniec do Ruzinova k doktorke Banasovej a bol som prekvapeny ze ma bez problemov vzala a riesila moj problem. Pytala sa ako dlho mam problemy, ktore ma trapia, ci som to riesil a podobne. Takze vyzera to u mna nadejne, ze sa problemov so zubami zbavim :) len to bude chciet trpezlivost

Kiora

igor cau no volal si zubarke, ci si to neriesil? :) dufam ze budes v pohode s nou, ze to pojde dobre :) drzim ti palce.

HildaMilda najst dobreho zubara nie je jednoduche, ale ked mas takyto problem, vlastne to ani nie je problem, ale takuto vec co chces riesit, tak ozaj by bolo vhodnejsie na sukromneho zubara sa obratit. Usetri ti to kopu casu a nervov ;)

christina1988

Tak to potom by bolo najvhodnejšie sa tiež na súkromného zubára obrátiť aby ti mohol venovať dosť času, prezrieť chrup, navrhnúť riešenia a riešiť to ;)