Hladam dobreho zubara v Bratislave

HildaMilda

nooo. Len ja mám ešte taký jeden problém nie je to len o tom, že korunku je to aj o tom, že potrebujem nájsť aj lekára ktorý by sa podujal aby mi zuby aj skontroloval, aj dal do poriadku pretože už nejaký čas som u zubára nebola :-X

Romanka25

HildaMilda to je dosť rôzne záleží to ako to celé v tvojich ústach vyzerá, či ozaj treba urobiť len jednu korunku alebo či sú potrebné aj iné zákroky. Určite by si mala ísť na prehliadku k zubárke a ona ti odporučí čo by bolo najvhodnejšie riešenie :)

igork

Kiora tak ti dakujem za pomoc, uz som si nasiel na nu aj kontakt, tak chcel by som jej tento tyzden este zavolat kedy najblizsie by ma mohla zobrat a ci teda by ma vzala. Dufam ze s tym nebude problem...:)

mikalka21

záleží od toho aký problém máš, čo všetko bude potrebné ti so zubami urobiť, to najskôr sa všetko dozvieš, keď zájdeš k zubárovi a on sa ti pozrie v akom stave sú zuby a navrhne vhodné riešenie.

HildaMilda

Romanka ahoj. Potrebovala by som od teba radu keďže si písala že si si dávala robiť korunku. Čo všetko mi budú robiť kým budem mať hotovú peknú korunku? tam sa robia aj nejaké úpravy ďasna alebo ako to je?

christina1988

jasné, no ale kto chce kam pomôžme mu tam. Ja nehovorím - investovať do zubára je super. Chcieť pre svoj chrup dobrú starostlivosť je fajn. Ale zase chodiť k zubárovi len po výplate alebo len keď si úver vezmem, tak to mi už príde ozaj uletené.

Maňuša83

christina lenže mnohí na to prídu až časom že keby poriadne hľadali tak dobrú ambulanciu nájdu aj za iné peniaze. A nemusia sa kvôli zubom zadĺžiť. Ja som menila svoju zubárku, keď som začala mať problémy s tým, že mi vadia zuby...že mi krvácajú ďasná, keď som sa vtedajšej mojej zubárky opýtala čo s tým povedala, že no čo počkáme čo bude ďalej... a to bol dôvod kedy som si povedala že dosť...začala som chodiť k stomatologičke do Perly Ružinova a to je o niečom inom. Keď zbadala v akom stave sú moje ďasná, začala to hneď riešiť a myslím že vďaka nej mám zatiaľ ešte všetky zuby a môj stav sa zatiaľ nezhoršuje...

christina1988

celebrita brať úver kvôli zubárovi to nie je moc ružová vyhliadka. Najmä keď si vezmeš že časom mávajú ľudia so zubami viac problémov. Časom mám na mysli vekom..to sa tam potom nedoplatíš. Ja neviem načo toľké zbytočné peniaze ľudia vyhadzujú do luftu. Veď kvalitný dobrý zubár sa dá zohnať aj za menej peňazí...

darrina

Ja som si robila v schille fazety a ak mam byt uprimna tak to neurobili podla mojich predstav.. takze som ich robotu musela reklamovat (neurobili to identicky na jendej aj druhej strane zuba) a druha vec je ta ze tie ceny maju ozaj prestrelene.